Přeskočit na obsah

Výbava poctivé iOvce (Alisczech vol.19)

Výbava poctivé iOvce

Toto video vzniklo jako poděkování všem startérům, kteří podpořili iPure.cz a také jako důsledek sázky, kterou jsem dnes ráno vyhlásil na Facebooku. Vy jste nás podpořili 200 000 Kč a já plním svůj slib a zde je zpověď iOvce 🙂

Díky všem za podporu iPure.cz

Během necelých 3 týdnů jsme na Startovači vybrali 200 000 Kč, díky kterým se právě teď rodí nový Apple e-magazín. První číslo vyjde počátkem října a já jsem strašně rád, že mohu pomáhat s jeho zrodem. Všem, kteří podpořili naši kampaň patří obrovský dík, mají můj hluboký respekt a udělám vše pro to, aby mé články stály za to.

 

Sázka z Facebooku

Dnes ráno jsem na Facebooku publikoval slib, že pokud do večera dosáhneme na Startovači 200 000 Kč, tak natočím video o své Apple výbavě a to s nápisem iOvce na čele. Sázka evidentně zaujala a chybějící zhruba 3 000 Kč jsme vybrali během hodiny. Jak říká klasik „To jsem nečekal“, ale o to větší mi to udělalo radost. A tak plním slib a video je zde.

 

Drobný incident v hotelu

A na závěr drobné vysvětlení. Video jsme natáčeli u bazénu v hotelu v Los Angeles. Když jsme přišli, bylo místo zcela prázdné. Záměrně jsme šli do rohu, abychom případně někoho nerušili. Co následovalo uvidíte přímo ve videu. To jen aby bylo jasno, jak zábavné je občas točit videa na YT.

3 komentáře na “Výbava poctivé iOvce (Alisczech vol.19)”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *