Přeskočit na obsah

Vyhodnocení soutěže Krásy Česka

Soutěž Krásy Česka

Před dvěma týdny jsem ve spolupráci se společností Kingston vyhlásil na Instagramu soutěž Krásy Česka. Zadání bylo jednoduché. Stačilo vybrat svou nejlepší fotografii české krajiny a publikovat s příslušnými hashtagy. Sešlo se nám 110 fotografií a já z nich vybral tři, které mě nejvíc oslovili. Vítězům zašleme karty Kingston Canvas GO! Plus 128 GB. A zde jsou nejlepší fotografie.

David do soutěže nominoval hned několik skvělých fotografií a tato mě osobně oslovila nejvíc. Krásný minimalismus, práce s barvami a liniemi, čistota, jednoduchost. To všechno ve snímku vidím a atmosféra je nádherná.

 

 

Matějova fotografie je plná pohody, něhy a krásy. Tohle je pro mě česká krajina a brzká ranní mlha jí dodává na magičnosti.

 

 

Pepa do fotografie kromě krajiny dostal i fotografa. Mám rád, když krajina je doplněna druhým plánem, když vede k zamyšlení a hledání. Ve spojení s nádherným světlem mě snímek opravdu oslovil.

 

Poděkování všem

Bylo opravdu velice těžké vybrat jen 3 snímky. Když jsem udělal první kolo výběru, objevilo se v něm 27 fotografií, ze kterých jsem postupně redukoval na 3. Snažil jsem se při výběru zaměřit zejména na atmosféru, práci se světlem a vnitřní náboj. Posledních cca 10 snímků na vyřazení bylo opravdu velmi těžkých, takže bych rád poděkoval všem, kdo se zapojili.

 

Vítězům zašleme karty a všem ostatním přeju krásné světlo!

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *