Přeskočit na obsah

Tři soutěže a pomoc Bali [4K] (Alisczech vol. 354)

Dnes mám pro vás speciální díl. Žádné produkty, recenze ani test. Rád bych vám představil nebo možná připomněl tři soutěže a zároveň vás poprosil o pomoc s projektem Pomoc Bali.

Apple Sen 2020

První soutěž pořádá náš Apple magazín iPure a můžete v ní vyhrát účast na veletrhu CES 2021, počítač s procesorem Apple Silikon nebo dokonce cestu do Cupertina. Pokud si do 3. 9. 2020 předplatíte roční předplatné iPure, jste ve slosování.

Detaily najdete na webu magazínu iPure.

Soutěž o pět kabelů inCharge 6

Druhá soutěž je pro všechny odběratele bezplatného týdenního sumáře technologických novinek Moštárna. vyhrát můžete jeden z pěti univerzálních kabelů inCharge 6. Soutěž končí 31. 8. a pravidla najdete na webu Moštárny.

Soutěž pro fotografy

Třetí soutěž je fotografická, probíhá na Instagramu a můžete vyhrát vytištění své fotografie ve formátu 90 x 60cm. Stač publikovat nejzajímavější fotografii a přidat hashtag #Alisczech do 31. 8. 2020. Detaily o soutěži najdete na této stránce.

Pomoc Bali

Cílem projektu Pomoc Bali je vybrat peníze, které pomohou konkrétní balijské rodině přečkat ekonomickou katastrofu, která vznikla kvůli CoVID a zákazu vstupu turistů na Bali. Balijci jsou velice skromní lidé, takže každá tisícikoruna znamená týden základního jídla pro celou rodinu. Nepotřebujeme vybrat milióny, nechceme spasit celý ostrov, ale rádi bychom pomohli konkrétním lidem v nouzi. Peníze budou putovat prostřednictví mé kamarádky Lenky Fuentes, Češky žijící na Bali konkrétním rodinám podle toho, kolik vybereme. Nechci po vás peníze za nic. Podporu můžete projevit tak, že si koupíte moje fotografie z Bali.

Výtěžek prodeje půjde rovnou do Indonesie:

30 fotografií z Bali v rorlišení FullHD můžete za 99 Kč

30 fotografií z Bali v rozlišení 5K můžete za 390 Kč

 

Set 30 fotografií z Bali

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *