Přeskočit na obsah

Apple Store v Praze? Nenechte se vysmát! [4K] (Alisczech vol. 353)

Včera se opět objevily zaručené informace o tom, že se již brzy v Praze otevře Apple Store. Na základě pracovního inzerátu Applu k tomuto závěru došlo několik bulvárních webů a chytla se toho i TV Nova. Bohužel přání je otcem myšlenky nebo možná je za tím jen chamtivost bulváru, který se nestydí si vymýšlet, jen aby nalákal čtenáře a diváky. A možná je zatím jen neznalost, neprofesionalita a hloupost. V každém případě jde o nesmysl a k pražskému Apple Storu nejsme o nic blíž než loni. Chcete vědět detaily?

2 komentáře na “Apple Store v Praze? Nenechte se vysmát! [4K] (Alisczech vol. 353)”

  1. Vůbec nechápu proč se řeší, jestli bude v Praze Apple Store nebo nebude. Jsem Apple uživatel, ale Apple Store mi nijak nechybí. Koupil bych tam nového MacBooka výhodněji? Byla by tam lepší podpora?

    1. Výhodněji by to asi nebylo, ale získáš ten nejlepší servis, kde jinde neseženeš, a když vybíráš nový apple produkt, tak ti pomohou vybrat produkt, ne na základě parametrů ale uživatelského zážitků, což třeba Datart tak ti pomůže vybrat mobil na základě parametrů (Kolik to má megapixelů ,Kolik to má jader a podobně), tak že to sou rozdily mezi Apple store, a jinými prodejci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *