Přeskočit na obsah

Proč nekoupit fake AirPods [4K] (Alisczech vol. 216)

Proč nekoupit fake AirPody?

Stačí otevřít internet nebo zajít na tržnici a můžete mít kopii Apple produktu za zlomek jeho oficiální ceny. Nákup falešného iPhonu nebo Macu si člověk asi rozmyslí, ale co třeba takové „skoro“ AirPody za pár stovek? Zní to lákavě? Vyzkoušel jsem to za vás!

Proč nekoupit fake AirPods?

Na první pohled podobnmé produkty se liší snad ve všech ohledech. Fake verze má trochu jinou krabičku, která nedrží sluchátka magnetem, ale na hrotu a je „hloupá“. Výdrž baterie je cca 1/2 za předpokladu, že sluchátka vůbec nabijete. Místo Lightning konektoru narazíte na microUSB, místo senzorických tlačítek mechanická. Sluchátka jsou větší, plastovější, hůře zpracovaná. Párování je pomalejší a problematičtější, stejně jako kvalita spojení. Kus, který jsem měl nejen hrál špatně, ale levé sluchátka hraje o poznání hlasitěji než pravé. A tím to všechno nekončí….

2 komentáře na “Proč nekoupit fake AirPods [4K] (Alisczech vol. 216)”

  1. Ahoj Honzo, já si ze srandy pořídil u nás v CZ z e-shopu TWS i10, a zdá se mi, ze jsou to snad nejpovedenější kopie Airpodů. Opravdu jsem nebyl vyloženě zklamaný. Ale originál je jen jeden a ten je naprosto parádní. Neměl jsem první generaci, koupil jsem rovnou druhou, a nikdy jsem nebyl víc spokojený. Za mě jedině origo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *