Přeskočit na obsah

Kauza: Ohnutý iPad vyřešena! [4K] (Alisczech vol. 215)

Jak reklamovat ohnutý iPad

V minulém videu jsem popsal, jak se mi povedlo ohnout iPad Pro a jak jsem neuspěl s reklamací v ČR. Díky tomuto videu se sešla obrovská hromada zkušeností a tipů, díky kterým se podařilo problém vyřešit. Navštívil jsem Apple Store ve Vídni a výsledek?

Jak reklamovat ohnutý iPad Pro

Apple rozlišuje dvě situace. Pokud je zařízení jakkoli viditelně mechanicky poškozeno mimo samotné ohnutí, záruku neuznává. Problém mohou být naražené rohy, rýhy od předmětů, které způsobily ohnutí, praskliny, škrábance apod. Pokud iPad nenese známky fyzického poškození pádem či cizím předmětem, máte slušnou šanci na uznání záruční výměny. Pokud neprojde uznání záruky autorizovaným servisem, tak můžete jako já zkusit Apple Store v zahraničí nebo telefonní podporu. Tam je ale šance menší. Apple přistupuje k reklamacím individuálně, takže nejde příliš zobecňovat pozitivní ani negativní zkušenosti ostatních uživatelů.

 

Ohýbá se iPad Pro často?

Jak autorizovaný servis, tak pracovníci v Apple Storu se shodli, že ohnutí nových iPadů Pro není nijak častý problém, jak by se mohlo podle některých diskuzních for zdát. To je trochu problém internetu, kde malá skupina uživatelů může vytvořit pocit velkého problému. Na stranu druhou je zřejmé, že zejména 12,9″ iPad Pro je k ohnutí náchylnější.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *