Přeskočit na obsah

Proč bude váš další fotoaparát chytrý telefon? [4K] (Alisczech vol. 279)

Všichni milujeme krásné fotografie a spousta lidí si dlouho myslela, že na jejich pořízení potřebuje DSLR a pak pořádnou bezzrcadlovku. Dlouho se vedla diskuze jestli je tou správnou značkou Canon, Nikon, Sony, Fuji nebo třeba Olympus. A dnes? Dnes se mnohem častěji vede diskuze o tom, který mobil fotí líp než to jestli je lepší Canon než Nikon (je ?). Pojďme se podívat na to, jak se tohle všechno stalo a proč váš příští fotoaparát, který si budete kupovat bude pravděpodobně už mobil.

Co se stalo s digitální fotografií?

Nástup digitální fotografie způsobil obrovský boom poptávky, protože byla mnohem jednodušší než focení na film. Prodeje digitálních fotoaparátů se vyšplhaly až na stovky miliónů kusů ročně a výrobci techniky si užívali. Pak přišla další technologická revoluce v podobě chytrých telefonů a během 5 let se prodeje fotoaparátů propadli na desetinu. Kdo a proč to způsobil?

Dražba fotografie z Havaje

Líbí se vám fotografie z Havaje, kterou vidíte ve videu? Zapojte se do dražby a může být vaše. Dražba probíhá do 20. 2. 2020 22:22 prostřednictvím formuláře níže.

Fotografie má rozměr 80 x 40 cm a byla vytištěna na broušenou hliníkovou desku u Saal Digital. Metalický tisk je skvostný a přestože byla vyfotografována iPhonem Xs, tak jí nic nechybí ani co se týče detailů, ani atmosféry.

Vydražením fotografie podpoříte můj kanál. Peníze získané dražbou použiji na dovybavení příslušenstvím pro dron a vy se díky tomu můžete těšit na víc leteckých fotografií na mém Instagramu.

 

Dražba

Aktuální nejvyšší nabídka: 4000 Kč

   

  Chcete vyzkoušet Saal Digital a ušetřit?

  Objednejte si jakékoli tiskové služby na https://www.saal-digital.cz a použijte kód v hodnotě 500 Kč*: TISKSAALDIGITAL20.

  *Minimální hodnota objednávky 1000 Kč. Platí na celý sortiment. Nelze kombinovat s jinými kupóny nebo akcemi. Kupón není možné rozdělit do vícero objednávek. Platí jen pro nové zákazníky. Platí do 31.12.2020. Nezahrnuje náklady na dopravu.

  Napsat komentář

  Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *