Přeskočit na obsah

Poděkování vládě ČR za dobrodružství pro všechny cestovatele [4K] (Alisczech vol. 347)

Po delší době se vracím k formátu poděkování za unikátní český projekt. Po operátorech si myslím poděkování zaslouží vláda ČR, která připravila pro letošní a zřejmě i příští léto speciální dobrodružnou hru pro všechny, kdo nechtějí sedět doma na zadku. Ano, cestování v CoVID době není lehké nikde na světě, ale my Češi jsme dokázali stvořit neuvěřitelně dobrodružnou hru kompenzující všechny nesnáze.

Rád bych předem upozornil, že toto video není ani o CoVIDu, ani o opatřeních proti CoVIDu, ani o konkrétních politicích. Jen bych rád ukázal unikátní dovednosti vlády ČR jako celku, které si prostě zaslouží pozornost!

2 komentáře na “Poděkování vládě ČR za dobrodružství pro všechny cestovatele [4K] (Alisczech vol. 347)”

  1. Ahoj, byl jsem teď červenci v SK – a vše bez problémů, pak v PL Tatrách – taky vše bez problémů a nakonec letecky na Rhodosu s odletem z Katowic. Letenka koupená 2 dny předem – přesně kvůli kovid nařízení, které se mění a platí prakticky 3 dny 🙂 Stačilo vyplnit online dotazník odkud a kam letím, na PL letišti měření teploty. Na Rhodosu se jen policajt podíval zda mám v QR kód (výsledek vyplěného online dotazníku). Tento kód kontroloval jen očima – žádná čtečka. A to bylo vše. V Řecku měli lidé roušky jen v obchodech a samozřejmě obsluhy v restauracích – jinak nic. Pokud pojede v taxíku více než 2, pak při chycení policií musíte tvrdit, že jste rodina, jinak pokuta 150€.

    Takže jsem měl buď na třech týdenních dovolených štěstí nebo situace není zase tak šílená.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *