Přeskočit na obsah

Opravdu velkoformátový tisk fotografií + SOUTĚŽ [4K] (Alisczech vol. 348)

  • Foto

Fotografie není hotová, dokud není vytištěná. Když už fotografie tisknete, vždy je lepší velký formát. V tomto videu vám představím unikátní tiskovou technologii, která umí vytisknout i fotografii 3 x 3 metry ve špičkové kvalitě. Sám jsem na ni vytiskl svůj snímek v rozměru 300 x 166 cm! A co víc, máme pro vás soutěž, ve které můžete vyhrát vytištění vlastní fotografie ve velkém formátu.

Soutěž s PictoArt a Spandexem

Chcete vyhrát vytištění vaší fotografie ve formátu na plátno, na desce Dibond nebo na Akrylové sklo ve formátu 90 x 60 cm nebo 75 x 75 cm? Je to jednoduché! Vyberte nejzajímavější svou fotografii pořízenou v roce 2020, publikujte ji na svém Instagramu a do popisu přidejte hashtagy #alisczech #pictoart a #spandex.

Z fotografií publikovaných takto v rozmezí od 14. 8. do 30. 8. 2020 vybereme tři a ty PictoArt bezplatně vytiskne a předá autorů.

Každý autor smí do soutěže přihlásit víc fotografií, ale každá musí být označena všemi požadovanými hashtagy.

Dalším 30 fotografům nabízíme 50% slevu na výrobu zkušebního obrazu!

Bližší informace o soutěži najdete na webu Pictoart.

Soutěž

Vyhodnocení soutěže a výherce najdete zde

 

 

SwissQPrint Nyala 3

Velkoformátový tiskový stroj s technologií 7 barevného UV tisku. Umí postisknout desky o maximálním rozměru 305 x 220 cm nebo materiály v roli s šíří 300 cm. Zvládne tisk na širokou paletu materiálů jako je sklo, plast, kovy, dřevo, plátno, papír a další. Výsledný tisk je výrazně odolný vůči poškrábání, je vodostálý a nevadí mu ani přímé sluneční záření. Kromě sedmi základních barev umožňuje i tisk další přímé barvy (typicky bílá) a parciální lakování. Další informace najdete na webu výbobce.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *