Přeskočit na obsah

Peněženka od Danny P. (Alisczech vol.11)

Peněženka od DannyP (Alisczech vol.11)

Peněženka je na první pohled netechnický produkt, který nemá s mým zaměřením nic společného. Co když ale najdete peněženku, do které můžete dát iPhone nebo třeba cestovní pas! Peněženku od Danny P. používám už skoro 4 roky a rozhodl jsem se pro nový model. Zde jsou mé zkušenosti.

Jak jsem potkal Danyho

Poprvé jsem se s Danem Piterákem seznámil, když jsme zakládali Fripito. On v té době řešil také založení firmy v USA a měl zkušenosti z východního pobřeží, zatímco my mířili na západní. Přestože jeho firma formálně sídlí v New Yorku, stejně jako v našem případě má silné kořeny v Česku. Dany designuje a šije peněženky, pouzdra a aktovky u nás doma a prodává je po celém světě. Oba dva jste rozjížděli startup, oba jsme to dělali srdcem a tak jsem si od něj pořídil první peněženku.

Peněženky Danny P.

Jsou to designové kousky ušité ze špičkové italské kůže, promyšlené do posledního detailu, nádherně zabalené a prodávané s příběhem. Protože první model vznikl jako kombinace peněženky a pouzdra na iPhone 5, včšiml si Dannyho i Apple a zařadil jeho produkty na svůj online obchod. Dnes značka Danny P. nabízí peněženky s prostorem pro telefon, ale i verze cestovní, pro kterou jsem se rozhodl. Pokud si chcete dopřát trochu luxusu, tak vřele doporučuji.

Víc o peněžence můžete najít na www.dannypstyle.cz/collections/penezenky/na-pas.

Mimochodem, kde vy nosíte telefon nebo třeba pas?

 

Soubory ke stažení: MP4 HD verze  – MP3 verze

2 komentáře na “Peněženka od Danny P. (Alisczech vol.11)”

  1. Jen tak ze zvědavosti. Proč nepoužíváš chytrou kartu typu Fuze Card, Coin 2.0 card, Swyp a podobně, aby ses zbavil všech těch věrnostních karet?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *