Přeskočit na obsah

Komu se vyplatí koupit iPhone 11? [4K] (Alisczech vol. 235)

V úterý Apple představil nový iPhone 11, iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max. Od pátku si novinky můžete předobjednat a za 5 dní by první kusy měly dorazit zákazníkům. Otázkou je, komu se nákup novinky vyplatí? Má smysl na jedenáctku přecházet z Androidu? A v případě iPhonu, od kterého modelu už má smysl uvažovat o výměně? Nabízím vám můj subjektivní názor.

iPhone 11

Přestože rozdílů oproti předchozí generaci je hodně, těch zásadních je relativně málo. Asi nejviditelnějším je přidání ultra širokého objektivu, noční režim a obecně vylepšení fotografických a video vlastností. Ty prostě lákají a prodávají. Nicméně Apple nezanedbatelně zvýšil výdrž baterie, vylepšil odolnost vůči vodě, prachu i nárazu, vylepšil displej, Wi-Fi, LTE, přidal U1 čip a mnoho dalších drobností.

Na druhou stranu je faktem, že zcela zásadní inovace nepřišla. Applu se nepodařilo překvapit ani vyslyšet všechna přání zákazníků. I nadále zůstává iPhone bez USB-C konektoru, chybí rychlejší bezdrátové nabíjení nebo reverzní bezdrátové nabíjení. A tak by se dalo pokračoval.

3 komentáře na “Komu se vyplatí koupit iPhone 11? [4K] (Alisczech vol. 235)”

  1. Ahoj Petře, měl jsem XS Max cca 10 měsíců, prodal jsem kvůli tržní hodnotě a koupil nový 6s. Po 2 měsících používání ti řeknu, že s 6s se dá úplně v pohodě žít. Co mi vadí, je vydrž baterie a ten foťák. Tak mám důvod přejít opet na top model Pro Max. Z mého pohledu se mám opět na co těšit i když podobné zařízení jsem požíval. Přechod na Pro Max v zelené barvě bude po 6s neuvěřitelná změna k lepšímu. Dělám to tak každý rok a snad pochopíš moje činy. Finanční úleva při zakoupení novéhoa větší nadšení při požívání nového modelu.

  2. Ahoj, moc pěkné video. Dnes používám XS Max a určitě vyzkouším nový 11 Pro. Kvůli fotkám a videu. Dnes mobil není jen telefon, ale pokročilé zařízení pro všechno a já ho používám více než notebook nebo iPad. Díky za porovnání.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *