Přeskočit na obsah

Jsou Apple Watch Series 5 totální fail? [4K] (Alisczech vol. 234)

Na začátku týdne Apple představil šestou generaci svých chytrých hodinek s označením Serie 5. Hlavními novinkami jsou trvale svítící displej, nový procesor, vestavěný kompas a nouzová volání ve 150 zemích u LTE verze. Už začaly předobjednávky a samozřejmě se o nich začalo mohutně diskutovat.

K natočení tohoto videa mě inspirovala diskuze s Martinem Kasou, který tvrdí, že Apple Watch jsou totální fail (chyba) Applu a nepochopení potřeb uživatelů. Hlavním argumentem je z jeho pohledu zcela nedostatečná výdrž na jedno nabití. Proč to tak je a jde opravdu o selhání?

 

Apple Watch Serie 5

Aktuálně představené chytré hodinky mají prakticky stejný design jako předchozí generace. Novinkou je možnost objednat si nejen hliník či ocel, ale i keramické a titanové. Uvnitř je nový procesor S5 a nový komunikační čip W3. Hlavní novinkou je zcela nový displej s proměnlivým taktováním, který umožňuje trvalé zobrazování informací (Allways-on). Dále přibyl kompas, rozšířili se komunikační možnosti LTE verze, podporované frekvence apod.

 

Soutěž o cestu do Applu

Dnes máte poslední možnost zapojit se do naší soutěže o Cestu snů do Applu. Vítěze vezmeme zadarmo do USA a společně navštívíme San Francisko, Cupertino, Las Vegas, CES 2020 a Los Angeles.

Štítky:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *