Přeskočit na obsah

Dražíme kalendář pro Downíky (Alisczech vol. 36)

Dražíme kalendář pro Downíky

Díky spolupráci s Fujifilm Europe bylo v Německu vytištěno 45 kusů mého kalendáře ve formátu B2 (500 x 707mm). Deset z nich jsem se rozhodl vydražit ve prospěch spolku, který se stará o děti s Downovým syndromem. Chcete jeden z mých kalendářů a nebo podpořit děti, které to potřebují?

Kalendář Svět, který bere dech

Upřímně řečeno nemám moc rád kalendáře a nevydávám kalendáře se svými fotografiemi. Jsou ale situace, kdy má smysl udělat výjimku. Oslovil mě Fujifilm Europe, který si mne vybral jako autora letošního exkluzivního kalendáře. Byla to pro mě opravdu obrovská čest a tak vzniklo 45 kusů velmi exkluzivního kalendáře. Výběr fotografií a grafickou úpravu si vzali na starost profesionálové z Grafie CZ. Tisklo se na špičkovém produkčním B2 stroji v Německu a dokončovalo se v ČR. Ze svých 15 autorských kusů jsem se rozhodl 10 vydražit ve prospěch spolku, který se stará o děti s Downovým syndromem.

 

Společnost rodičů a přátel dětí s Downovým syndromem

Peníze získané dražbou kalendářů dostane spolek, který zajišťuje každodenní pomoc rodinám s dětmi, které maji Downův syndrom. Jsou to neuvěřitelně úžasní lidé, se kterými spolupracuji už dlouhé roky, takže vím, že každá koruna bude použita pro pomoc dětem. Peníze jsou určený na každodenní provoz centra, které pomáhá rodinám. Víc o spolku najdete na http://downsyndrom.cz

 

Dražba kalendáře

Aby měl šanci každý, dražba má dvě části. Prvních 5 kusů získá nejrychlejších 5 dražitelů. Minimální částka v dražbě je 1 000 Kč, ale pro prvních pět rozhoduje pouze rychlost, nikoliv částka. Zbývajících 5 kalendářů získá 5 dražitelů, kteří nabídnou během týdne od publikování tohoto videa nejvyšší částku.

 

Dražební formulář

    Odesláním tohoto formuláře závazně objednáváte jeden kus kalendáře Svět, který bere dech. Prvních 5 zájemců získá kalendář za jimi navrženou částku (min 1 000 Kč). Zbývajících 5 kalendářů získá 5 nejvyšších nabídek. Dražba trvá do 26. 11. 2017 18:10.

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *