Přeskočit na obsah

Dotykové rukavice MUJJO (Alisczech vol.35)

Dotykové rukavice MUJJO

Blíží se zima a tak jsem se rozhodl pořídit pořádné rukavice, které nebrání v ovládání chytrého telefonu. Moje volba padla nakonec na značku Mujjo, kterou jsem měl možnost testovat teď na Islandu. Za mě, super volba.

Jak vybrat dotykové rukavice

Byť se to nezdá, vybrat dobré dotykové rukavice není jednoduché. Cenový rozptyl je od 100 do 10 000 Kč, spousta značek, provedení, materiálů. Loni jsem udělal nedobrou zkušenost s lacinými rukavicemi, a tak jsem letos zalovil ve střední třídě.

Kožené rukavice jsou odolnější, často vodě odolné a asi i stylovější. mě ale příliš omezují v pohybu. Neoprén a podobné materiály mi nepřijdou na rukavice pro každodenní nošení nejlepší a tak jsem skončil u klasických textilních.

 

Mujjo v praxi

Mám jednovrstvé rukavice Mujjo. Jsou velmi pěkně ušité, elegantní a hlavně funkční. Bez problému mi fungují s iPhonem X, 7Plus i s Apple Watch. Nefungují dobře s iPhonem SE, ale důvodem může být krycí sklo, které na něm mám. Kromě spolehlivého materiálu, který 100% funguje na dotykovém displeji mají i neprokluzový povrch, magnetickou přezku a speciální vnitřní vystýklu. Za mě velmi dobrá volba.

Pouze bych asi příště nešetřil a zvolil o 100 Kč dražší dvouvrstvou variantu. Jednovrstvá je fajn kolem nuly, ale při -8°C už moc nezahřeje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *