Přeskočit na obsah

Jak vybrat batoh na notebook pro ženu? (Alisczech vol.17)

Jak vybrat batoh na notebook pro ženu? (Alisczech vol.17)

Jsou situace, kdy se muž pustí do předem prohrané bitvy, přestože ví, že nemůže uspět. Když žena hledá batoh na notebook, může muž dostat bláhový pocit, že jde o technicky orientovaný problém a měl by zasáhnout. Mohu k tomu říct jediné – JE TO PAST! Pánové, JE TO PAST!

Jak vybírají batohy muži?

Pro muže je výběr batohu primárně technická záležitost. Takže základní výběr probíhá podle parametrů jako jsou rozměry, váha, materiál, prostor pro notebook, stupeň ochrany, geek vychytávky apod. Z užšího finále se následně vybírá podle designu, barvy apod.

 

Jak vybírají ženy?

Pro ženu je batoh primárně módní doplněk, podobně jako boty či kabelka. Tudíž výběr probíhá obráceně. Nejprve se řeší otázky jako správný design, barva, značka, sladění s ostatními doplňky apod. Až po splnění všech těchto požadavků se s trochou štěstí dostane na drobnosti jako je velikost apod.

Samozřejmě zjednodušuji. Každý jsme jiný. O co mi jde je hlavně ukázat na to, že je zde propastný rozdíl v prioritách, který pro muže může být nepochopitelný. Proto jsem poprosil svou ženu, aby nám poodhalila trochu svůj rozhodovací proces.

 

Soubory ke stažení: MP4 HD verze  – MP3 verze

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *