Přeskočit na obsah

Jak jsem natočil 11 videí na YouTube za měsíc (Alisczech vol.22)

Alisczech 22

Slíbil jsem sobě i vám malý sumář toho, jaké bylo moje září. Strávil jsem 20 dní na cestách, vedl 2 fotoexpedice, odučil 9 kurzů, pomohl se spuštěním kampaně iPure.cz, nového běhu konference DigitalFuture a nafotil komerční zakázku. Jak jsem to stihl a co jsem nestihl?

Moje Youtube snažení v číslech

V průběhu září jsem vydal celkem 11 videí, což je víc, než jsem měl v plánu. Nejúspěšnější mělo přes 17 000 shlédnutí, průměr se ustálil kolem 4 500 shlédnutí. Můj kanál získal přes 1 000 nových odběratelů a přesáhl 4 500. Pokud se vám tato čísla zdají impozantní (jako mě), tak věřte, že v dnešní době to není nic extra. Každá druhá Youtuberka testující rtěnky má o řád víc diváků než já. Inzerenti mi na dveře nezvoní, YouTube mě baví, ale na zbohatnutí to takto opravdu není. Můj příjem z reklamy byl skoro 45 USD. Taková je realita.

 

Ostatní aktivity

Během září jsem vedl dvě fotoexpedice. Dobíhala cesta po západním pobřeží USA, kterou jsme si neuvěřitelně užili. A pak jsme absolvovali asi nejsmolnější cestu, co jsem zatím zažil. Kvůli hurikánu jsme měnili trasu z Floridy na Kalifornii. 2x nám zrušili start Atlasu V, klientům ukradli pasy, v Yosemite požáry, no prostě jízda. Nakonec jsme všechno zvládli a American mi vrátil i tablet, který jsem nechal na palubě letadla.

Z dalších aktivit určitě stojí za zmínku 9 kurzů, Apple Watch meet-up v Ostravě, kampaň iPure.cz na Startovači, spuštění nového webu Digital Future 2017 a nafocení komerční zakázky.

 

Co jsem nestihl?

Nestihl jsem se věnovat 4Foto.cz, což mě mrzí a napravím to. Nestihl jsem skoro vůbec běhat, což mi chybí a jakmile budu zdravý, opět naskočím. A byly i další úkoly, které zůstaly v ToDo listu a čekají na říjen. Takže hurá do toho!

Soubory ke stažení: MP4 HD verze  – MP3 verze

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *