Přeskočit na obsah

Chytré rukavice Mujjo jedno i dvouvrstvé v praxi (Alisczech vol.48)

Chytré rukavice Mujjo

Chytré rukavice Mujjo jsem vám již představil, když jsem si pořídil jednovrstvé. Nyní mám i dvouvrstvou verzi a víc jak měsíční zkušenost, takže jsem se k nim v rychlosti vrátil.

Mujjo v praxi

Pro obě verze platí, že skvěle fungují se všemi Apple zařízeními, pokud nemáte na displeji ochranné sklo. Na rozdíl od levnějších dotykových rukavic jde o speciální tkaninu, která své vlastnosti neztrácí v čase, funguje spolehlivě a přitom neomezuje pohyb a citlivost. Pokud máte na displeji ochranné sklo, tak rukavice nemusí fungovat, což se mi stalo u iPhonu SE se sklem Pantzer.

 

Rozdíl mezi jedno a dvouvrstvou verzí

Vnější materiál a jeho vlastnosti jsou stejné u obou verzí. Střih a provedení také, což znamená, že dvouvrstvá verze je těsnější a méně pružná. Osobně mi jednovrstvá Lka sedí skvěle, do dvouvrstvých L se sotva nasoukám. Dvouvrstvá je výrazně teplejší, přesto si zachovává pružnost, jen přes hodinky můžete mít problém s přezkou.

 

Které zvolit?

Do města, na běžné nošení při teplotách kolem nuly bych doporučil jednovrstvé. Jsou pružnější, levnější a lépe se zapínají. Pokud čekáte velký mráz, rozhodně sáhněte po výrazně teplejších dvouvrstvých.

Štítky:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *