Přeskočit na obsah

Air by Crazy baby: Sluchátka co se nepovedla (Alisczech vol. 43)

Air by CrazyBaby

Jsou sluchátka, která si zamilujete a jsou sluchátka, která byste nejraději vyhodili z okna. Na první pohled nádherná, parametrově skvělá Air by Crazybaby jsou bohužel z té druhé skupiny. Po hadrwarové stránce precizní produkt vás neskonale naštve už během prvních pár dní. nebo aspoň mě ano.

Air vs AirPods

V zásadě podobné produkty se liší v desítkách detailů. Obojí nabízí BT sluchátka bez drátů, handsfree režim, pouzdro s baterií a dokonalou svobodu. Bohužel přestože Air vypadá parametrově skoro ve všem lépe, výsledek je přesně obrácený. AirPods vás nadchnou tím, jak si život s nimi budete užívat. Airy vás budou neustále obtěžovat nějakými drobnými neduhy. Když dva dělají totéž, není to totéž.

 

Airy by CrazyBaby v praxi

Sluchátka se komplikovaně zapínají, ještě komplikovaněji párují se zařízeními. Je to drobnost, ale drobnost, kterou projdete několikrát denně. Zdaleka největším problémem je ale samotné BT komunikace. Během týdne se mi sluchátka několikrát odpojila, odpárovala, ztratila jedno druhé nebo se navzájem rozsynchronizovala. Bohužel nejsem zdaleka jediný uživatel, který tuto zkušenost má. Přestože velmi slušně hrají, skvěle drží v uších, tak si je rozhodně nebudete užívat.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *