Přeskočit na obsah

40 fotografií pro plochu vašeho iPhonu, iPadu či Macu

40 pozadí pro Apple zařízení

Před zhruba měsícem jsem pro náš časopis iPure připravil výběr 40 mých nejoblíbenějších fotografií za poslední 2 roky ve formátu obrázků pro Apple zařízení. Tento set jsme poskytnuli jako bonus všem předplatitelům a od té doby dostávám dotazy, jak se k fotkám dostat, když zrovna nechcete číst časopis. Tak teď si je můžete pořídit samostatně.

40 mých nejoblíbenějších fotografií

Za poslední  2 roky jsem podnikl celkem 23 fotografických expedic na celkem 5 kontinentů. To znamená obrovské množství nádherných míst a cca 4000 fotografií. Většina z nich zatím zahálí v mém archivu. Část můžete vidět na mém instagramu, některé z nich visí v interiérech domů nebo zdobí kanceláře. 13 snímků jsem vybral do kalendáře pro děti s Downovým syndromem. Ale řekl jsem si, že je škoda neudělat ucelenější set. A tak jsem vybral 40 mých nejoblíbenějších snímků z posledních Dvou let vhodných pro pracovní plochy a vznikla tato sada.

Co získáte

V setu je 9 černobílých a celkem 31 barevných fotografií. Všechny jsou ve formátu JPEG a rozlišení dostačujícím pro pracovní plochu všech iPhonů, iPadu, Maců a Macbooků. Snímky můžete použít pro všechna zařízení, která vlastníte.

Jak a proč pořídit moje wallpapery

Fotografie můžete zakoupit on-line za necelých 5EUR. Peníze, které takto získám kupodivu neprojím v SUSHI ani nepropiji ve Starbucks, ale použiji je pro nákup nových fotografických filtrů. Takže kromě toho, že si ozdobíte svá zařízení, tak podpoříte mou další tvorbu. Předem dík všem.

 

 

Ukázka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *