Přeskočit na obsah

Zase jsem naletěl při koupi letenek! Vy nemusíte… (Alisczech vol. 672)

Nikdy nekupujte letenky od ptáků jako je Kiwi nebo třeba Pelikán. A nebo ještě líp. Prostě nenakupujte od překupníků, jsou s tím jen samé problémy. Já jsem zase naletěl a stálo mě to hromadu starostí, vyřizování a nějaké peníze. Co všechno může být špatně?

2 komentáře na “Zase jsem naletěl při koupi letenek! Vy nemusíte… (Alisczech vol. 672)”

  1. Honzo zdravíme!
    Děkujeme za tvoje zajímavé relevantní info ohledně letenek, že nákupy přes letenkové prostředníky, může být docela velká “ptákovina” 🙂
    Co se týče Tvých skvělých fotek, jsme dlouholetými “fanoušky”.

    P.S.: Znám sympatickou dcerku Kristýnku, je to prímové děvče a šikulka přes jejího Matyseeka (rodinný kamarád co vyrůstal s mými synkami).
    Petr Šejdl — DSSIGN.eu / Design Studio Sejdl / graficky designer

  2. S Kiwi.com mám dvě zkušenosti, ani jednu pozitivní. Jednou mi vystavili „jednosměrnou“ letenku blahé paměti OSR-PRG, která byla výrazně levnější než u jiných prodejců, tak, že obousměrnou letenku prohlásili za jednosměrnou s přestupem cca 50 hodin (návrat zvolen dle jejich vlastního uvážení). Podruhé mi dali letenku na dálkový let za běžnou cenu, ovšem zavazadla atd. mi zredukovali o třídu níž. Trvalo několik dní a emailů, než pochopili, že tenhle podvod jim u mě neprojde. Jinak se západoevropskými zprostředkovateli mám zkušenosti úpně jiné. Zrovna teď mám of GoToGate letenku, za kterou chtěla letecká společnost dvakrát tolik (holt svátky). Zakoupeno mou kartou a s trochou námahy jsem se dostal i na správu rezevace přímo na stránkách dopravce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *