Přeskočit na obsah

xtorm: Solární nabíjení nejen pro iPhone [4K] (Alisczech vol. 340)

Občas člověk vyrazí na pár dní do přírody a potřebuje nabíjet drobnou elektroniku jako je mobil, foťák, hodinky apod. Jedním řešením takového problému je velká powerbanka, která je těžká a její kapacita limitovaná. Druhou možností je vsadit na solární dobíjení. Solár jsem naposledy zkoušel před pár lety a byl jsem opravdu zklamaný. Malá účinnost, nespolehlivost a problémy. Využil jsem spolupráce se značkou xtorm a vyzkoušel jejich solární powerbanku a solární panel při aktuální cestě do Alp. Jaký je výsledek?

xtorm solar charger instinct 10 000

Jde o kombinaci malého solárního panelu a odolné powerbanky s kapacitou 10 000 mAh. Panel samotný mnoho energie nepřidá, ale při celodenním nosení na batohu přeci jen energii posbírá. Celé řešení je odolné proti nárazu, dešti a přitom kompaktní a lehké.

 

xtorm solarbooster 21W

Pokud svítí slunce, tak rozkládací panel s výkonem až 21W je jiné kafe. Zvládne nabíjet iPhone a ještě jedno zařízení nebo ukládat energii do powerbanky na později. Dá se připevnit na batoh, na stan apod. Kombinace obou produktů nabízí doce efektivní kombo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *