Přeskočit na obsah

Výsledek testů iPad Pro M4 mě zaskočil + SOUTĚŽ (Alisczech vol. 924)

Skoro dva týdny testuji základní model 11” iPadu Pro M4. Musím říct, že to co jsem čekal jako největší benefity se nedostavilo a naopak mě těší věci, které mě na první pohled nezaujaly. Jaký je iPad Pro M4? Je úžasný a zároveň osloví pravděpodobně ještě menší skupinu uživatelů než předchozí modely. Je totiž velmi specifický.

Soutěž
Chcete vyhrát iPad Pro M4? Zapojte se do soutěže našeho Apple magazínu iPure

Kniha
Uvažujete o tom, že by vám iPad nahradil počítač? O životě iPad Only jsem napsal knihu

Konference
Máte rádi Apple jako my a chcete vědět, co chystá v následujícím roce? Nenechte si ujít nejlepší Apple konferenci roku 2024

1 komentář na “Výsledek testů iPad Pro M4 mě zaskočil + SOUTĚŽ (Alisczech vol. 924)”

  1. iPad Pro mám už 5 let, první generaci v současném designu a dávno před M procesory. Na každodenní práci (čtení, zvýrazňování, vyplňování, vyhledávání v dokumentech, slovníky, vyhledávání na síti, účetní výkazy), zábavu (čtení a podcasty doma a v letadle, fotky z dovolené) a videohovory neznám lepší zařízení. Pokud by mi to nový model osladil menší hmotností, lepším displejem a rychlejším přepínáním mezi současně spuštěnými appkami při zachované výdrži na baterii, vůbec bych neuvažoval o zcela dostatečné levnější variantě Air. Pro mi se svou přemírou výkonu v pohodě vydrží deset let nebo do doby, než na něm přestanou fungovat bankovní aplikace a videokecálky. Nebo než na něj zas jednou převrhnu kafe, které se neuvěřitelně rychle dokáže dostat dovnitř 🙂 Jo, a hurá, že má selfie kamerku konečně na správné straně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *