Přeskočit na obsah

Vybalování iPhonu XS, XS Max a Apple Watch 4 – jen pro iOvce (vol. 134)

Unboxing iPhone XS

Sešli jsme se v Kalifornii parta velkých Apple nadšenců, takže jsme nelenili a využili jsme možnosti předobjednávky nových Apple produktů. Apple splnil co slíbil, takže nám do hotelu dorazila čtveřice krabiček přesně, jak měla. 2x iPhone XS Max, 1x iPhone XS a jedny Apple Watch 4. Já jsem se nakonec rozhodl iPhone objednat a koupit v ČR, ale kluci byli tak hodní, že mě nechali rozbalit jejich iPhone a k tomu jsem přidal vybalení svých Apple Watch 4.

.

Takže pokud jste blázni jako my, tak si s námi můžete užít 5 minut čiré radosti. Pokud nejste Apple blázni, ani se nedívejte, nebude se vám to líbit. A první dojmy?

 

iPhone XS

Na první pohled a na první pocit je to skoro totožné jako iPhone X. Pokud budete přecházet z iPhonu 6/7 nebo něčeho ještě staršího, budete unešeni. Pokud uvažujete o upgrade z iPhonu 8 nebo dokonce X, tak se bojím, že to za to úplně nestojí. Ale nechť si každý posoudí sám.

 

iPhone XS Max

Ten displej je lepší a větší než jsem doufal, wow efekt to rozhodně vyvolává a jsem opravdu rád, že jsem si ho objednal. Co víc, telefon není zdaleka tak mohutný, jak jsem se bál. Možná jsem neměl správná očekávání, ale mě osobně se drží a ovládá lépe něž 8 Plus. Ten telefon mě fakt moc potěšil. Možná proto, že se na něj těším. V každém případě první dojem supr.

 

Apple Watch 4

Tohle je prostě MEGA WOW! Hodinky jsou prostě neuvěřitelně rychlé, displej fakt výrazně větší a lépe čitelný, nové reproduktory jsou špičkové, přesunutý mikrofon praktický, řemínky jsou opravdu navzájem zaměnitelné ze starých a nových řad a EKG fakt zatím nefunguje. Za mě nejlepší produkt Applu v letošním roce a bude to určitě mega hit. I upgrade ze AW 3 potěší, z předchozích modelů je to obrovský skok a pokud jste doteď váhali s koupí prvních AW, tak už neváhejte 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *