Přeskočit na obsah

Vánoční dárkové certifikáty

  • Blog

Každoročně nabízíme možnost obdarovat blízké dárkem, který nejen potěší, ale zároveň s sebou nese nové informace a zkušenosti. Dárkové certifikáty jsou ideálním spojením příjemného s užitečným. Stačí, když si vyberete jeden ze čtyř certifikátů. Obdarovaný má šest měsíců na to, aby certifikát využil v termínu, který mu bude vyhovovat.

TYPY CERTIFIKÁTŮ

  • Půldenní kurz dle vlastního výběr – Ilumio nabízí širokou nabídku kurzů pro uživatele iPhonů, iPadů, Maců a fotografických programů. Obdarovaný si může vybrat nejen termín, ale i konkrétní téma workshopu.
  • Dvouhodinový individuální kurz dle vlastního výběru – Individuální kurzy a konzultace jsou komfortní variantou kurzů, při kterém je program postaven na míru. Jde o časově nejefektivnější způsob získávání informací.
  • Měsíční foto tréning – Fotografický tréning v sobě kombinuje individuální výuku fotografie, zázemí plně vybaveného ateliéru a v neposlední řadě možnosti získat obrovské množství zkušeností.
  • Voucher na fotografickou expedici – Fotografické expedice v sobě kombinují poznávání nových zemí s intenzivní výukou fotografie. Každá fotoexpedice je neopakovatelným zážitkem.

JAK CERTIFIKÁT OBJEDNAT

Je to velice jednoduché. Stačí vyplnit níže uvedený formulář. Pokud chcete certifikát věnovat pod stromeček, tak nejzazším termínem je 22. prosince, abychom stihli vše zrealizovat. Samotný certifikát vám doručíme v podobě PDF souboru do emailu, takže se nemusíte bát zdržení.

Štítky:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *