Přeskočit na obsah

Úplně TOP sportovní sluchátka Klipsch T5 II Sport v testu + SOUTĚŽ [4K] (Alisczech vol. 567)

Hledáte sportovní sluchátka? Opravdu dobrá sportovní sluchátka? Otestoval jsem Klipsch T5 II Sport a jsou za mě top volbou v tomto segmentu. Skvěle sedí v uších, krabička je vodotěsná a zároveň umí vysušit zpocená sluchátka. Mají moc příjemný zvuk, dobrou appku, rozumnou výdrž a jednoduché ovládání. Když k tomu přidáte design McLaren, tak super volba. Víc vám řeknu ve videu.

Soutěž

Chcete vyhrát jedny sluchátka Klipsch T5 II Sport od iSetosu? Napište mi do komentáře, při jakém sportu používáte sluchátka a co je pro vás důležité u sportovních sluchátek. Za týden vylosuji jednu z odpovědí a její autor získá sluchátka.

 

4 komentáře na “Úplně TOP sportovní sluchátka Klipsch T5 II Sport v testu + SOUTĚŽ [4K] (Alisczech vol. 567)”

  1. Měl jsem čínský vodotěsný sluchátka na plavání, ale po pár týdnech umřely. Primárně používám PowerBeats4 s kablíkem pro trekking a občas na kolo mimo silnice. Mám doma i brýle Zungle (bone conduct audio) na kolo, ale po cca dvou hodinách mě začínají tlačit do lebky.

  2. Sluchátka používám při běhání a jízdě na cyklotrenažeru. Dobrý zvuk a izolace od okolního hluku jsou pro mě základ, ale potřebuju i to, aby dobře držely a byly odolné vůči potu. Potřebuju výdrž aspoň 4-6 hodin a taky je důležité, jak hodně chytají vítr.

  3. Jedine pri jazde na trenazeri pouzivam sluchatka. Pretoze jazda na trenazeri je fest na psychiku a super hudba pomaha s tymto neduhom. Inak sluchatka by nemali nikde tlacit a urcite by sa nemali kable stale vrtit.

  4. To vypadá skvěle. Já sluchátka využívám na kole pro poslech podcastů. Zásadní je hlavně abych slyšel okolí a výdrž, aby se mnou daly 100-200 km na jeden zátah

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *