Přeskočit na obsah

Tylt Y-CHARGE, krásná auto-nabíječka

Občas člověk narazí na produkt, který ho opravdu zaujme. Nedávno jsem řešil nákup nové auto-nabíječky pro iPad 2 a hledal jsem, kdo co nabízí. Požadavky byly celkem jednoduché – robustní konstrukce, výstup 2,1A a dostupnost na českém trhu. Nakonec jsem vybral inCase a jsem s ním spokojen, ale nedá mi to se s vámi nepodělit o jednu perličku.
Tylt je firma, kterou jsem úplně náhodou objevil na veletrhu CES 2012 a hodil jim vizitku. Od té doby mě usilovně spamují s každou pičičundičkou, kterou vymyslí a musím říct, že Y-CHARGE se mi líbí. Jde o miniaturní auto-nabíječku s dvěma USB porty a výstupem 4.75 – 5.75V při 2.1A. To by nebylo nic tak speciálního a umí to i můj inCase. Výhodou Y-CHARGE je nádherný design a miniaturní rozměry 75 x 54 x 23mm.
A proč jsem si tedy Tylt nekoupil? Jednoduše protože produkt není dostupný snadno na českém trhu a u hračky typu auto-nabíječka mi to nějak nestálo za tu námahu. Ale pokud by se některý z českých prodejců chtěl rozšířit portfolio produktů, tak jsem přesvědčený, že Tylt za to stojí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *