Přeskočit na obsah

Test TWS sluchátek do 2000 Kč LAMAX, Niceboy, Gogen a SkullCandy + SOUTĚŽ [4K] (Alisczech vol. 401)

Mám pro vás pokračování mého prvního testu levných TWS sluchátek. Tentokrát jsem vybral čtyři modely, které koupíte třeba na Alza.cz pod 2 000 Kč. Konkrétně Lamax Dots 2, Niceboy HIVE Pods 2, GoGen TWS Mate a Skullcandy Sesh Evo. Rozdílů bylo méně, než v nižší cenové kategorii, přesto se některé modely neobešly bez problémů, takže je dobré si i v této cenové kategorii dávat pozor. Dokonce některé levnější modely předčily dražší bratříčky stejné značky. Mrkněte na test.

Chcete podpořit můj kanál a získat exkluzivní odměny? Staňte se mými parťáky na YouTube.

 

Pozor soutěž !!!

Chcete vyhrát testovaná sluchátka? Je to jednoduché. Stačí do komentářů pod video na YouTube napsat, podle čeho si vybíráte TWS sluchátka a odebírat můj YouTube kanál. 22.12. vylosuji 4 z vás a každý získá jedny z testovaných sluchátek. Která? To si můžete vybrat v pořadí jak se ozvete. Nejrychlejší vybírá jako první, nejpomalejší jako poslední.

3 komentáře na “Test TWS sluchátek do 2000 Kč LAMAX, Niceboy, Gogen a SkullCandy + SOUTĚŽ [4K] (Alisczech vol. 401)”

  1. Za 2k podle mne není nutné kupovat takové čínské smetí od nějakých pseudoznaček. Za tu cenu jsou dnes třeba Sony WF-XB700.

      1. Značka jako „záruka kvality“ dnes není ani třeba Apple. Přesto pořád je pro mne Apple více než Huawei a Sony více než Niceboy… Ale pokud opustíme obecné proklamace, tak sluchátka Sony WF-XB700 osobně vlastním a problémy s nimi u iPhonu žádné nemám. Kromě toho mají velmi dobrý dosah, v jejich řadě „extra bass“, která zvukově v průběhu let dost kolísala, patří k tomu lepšímu, co vyrobili. Jsou samozřejmě basovější, zvuk je ale dynamický a zábavný, žádná deka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *