Přeskočit na obsah

Takřka dokonalá sluchátka Beoplay E8 (Alisczech vol. 64)

Beoplay E8

Jsou produkty, které si zamilujete ještě dřív, než je dostanete poprvé do ruky. Značku B&O jsem měl vždy tak nějak platonicky rád. Někdy kolem roku 2000 jsem od nich měl drátová sluchátka a od té doby jsme se sice míjeli, ale vždy jsem po nich pokukoval.

Beoplay E8 jsou plně bezdrátové pecky do uší, které vydrží hrát 4 hodiny a baterie v krabičce přidává dalších 8 hodin. Mají zajímavé dotykové ovládání, vymazlenou appku a slibují skvělý zvuk. Jaká je realita? proč jsou „jen“ takžka dokonalé?

Beoplay E8

Beoplay E8 jsou plně bezdrátová sluchátka se skvělým zvukem. Vydrží na jedno nabití hrát zhruba 4 hodiny a baterie v pouzdře přidává dalších cca 8 hodin. Vynikající zvuk doplňuje dobré ovládání přes senzorická sluchátka. Stačí poklepat nebo přidržet levé či pravé sluchátko a můžete ovládat zvuk i handsfree. Pomocí appky můžete nastavit zvuk, režim monitoringu okolí a ovládat přehrávání hudby. Bohužel právě režim monitoringu je dnes asi nejslabším místem, protože zvuk je nepřirozený a málo zřetelný. Mezi slabiny sluchátek ještě patří párování s více zařízeními či nechtěné ovládání náhodným dotykem. Více detailů v recenzi.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *