Přeskočit na obsah

Soutěž o sluchátka Jabra Elite 65t (Alisczech vol. 99)

Alisczech 99

Nezadržitelně se blíží můj 100. díl videocastu. Původně jsem chtěl pozvat hosta, třeba Radka Hulána nebo Chucka Norrise, ale nějak to nevyšlo. Chtěl jsem se dohodnout s Elonem a natočit jej ve vesmíru, což také nepochopitelně neklaplo a pak mi to došlo. Chci jej udělat s vámi a s vašimi otázkami! Zeptejte se na co chcete, nic není tabu!

Z otázek, které mi položíte v diskuzi pod tímto videem vyberu 10 nejzábavnějších, nejlepších, nejvtipnějších a na ty odpovím. A pro autora nejlepší otázky mám připravená sluchátka Jabra Elite 65t.

Takže je to na vás! Pomozte mi udělat 100. Alisczech opravdu super. Chce se mi zvolat Let’s make YouTube great again!

Předem díky

8 komentářů na “Soutěž o sluchátka Jabra Elite 65t (Alisczech vol. 99)”

 1. Ahoj Honzo.
  Jsme cca stejně staří a díky mailové komunikaci, kterou jsi před pár lety začal sám tykáním, si dovolím tykat. Protože Apple je mým dlouholetým koníčkem (od dob Mac Mini G4) a okrajově i zaměstnáním, tak sleduji tvou pouť od doby prvních podcastů s Petrem Márou. Co mi přijde neuvěřitelné, je tvá činorodost. K tomu má otázka. Co tě nabíjí a žene dál?
  Soukromě by mne zajímalo, jak dává tvůj hektický životní styl rodina? Na to samozřejmě odpovídat nemusíš, pokud nechceš. Nechci vyzvídat. Ale zajímá mne, jak se to dá skloubit a zda nemáš pocit, že ti tím něco utíká?
  Díky. Ať se i nadále daří.
  Hezký den.
  Jirka

  1. Pohání mě potřeba tvořit a dělat něco užitečného. Asi si potřebuju pořád dokazovat, že to jde o ještě trochu dál, líp, víc …

   Rodina to se mnou nemá jednoduché a já mám neuvěřitelné štěstí, že mi to toleruje

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *