Přeskočit na obsah

Seznamte se, říkáme mu “Prcek”

  • Blog
Vím, že inzeráty na prodej ojetých automobilů se píší trochu jinak. Vymyslíte si pár superlativ, stočíte tachometr a trochu vyretušujete fotky. Ale tohle není ten případ. Prcek je pro nás něco jako člen rodiny a víc než o peníze nám jde o to, aby si našel nového majitele, který jej ještě upotřebí. Upřímně bych si ho nejraději nechal, ale 2 dospělí a 3 až 4 děti se do něj opravdu nacpat nedá. Takže k jeho životopisu:
Prcek se třídvéřový Ford KA vyrobený v roce 1998. Ano, dnes je v provozu patnáct let a za tu dobu má ujeto cca 113 000km. Na druhou stranu vás mohu jakožto druhý majitel ujistit, že já i můj předchůdce (hodný postarší pán z České Lípy), jsme se o nej v rámci možností starali co nejlépe. Motor má objem 1299cm2 a je to benzíňák. Dle mé zkušenosti se spotřeba pohybuje mezi 7 až 9 litry na 100km podle toho, jak budete řídit. Na svou dobu má solidní výbavu: elektronicky stahovaná přední okna, dálkově ovládaný centrál předních dveří, střešní okno, rádio.
Prcek má za sebou jednu drobnější nehodu při parkování, je na něm adekvátně vidět věk a sem tam je vidět na karoserii rez. Přestože teď tři měsíce stál, je pojízdný. Koupili jsme mu fungl novou baterii, má dva roky staré zimní gumy a letos dělané brzdy, přesto by si určitě zasloužil dolití kapalin apod. Na poslední technické kontrole byl 28.5.2014, takže má platnou technickou i emise.
Pokud chcete být jeho novým majitelem, tak není problém dohodnout jeho vzevrubnou prohlídku a projetí. Parkujeme na Praze 4 Chodov. Prodej bychom rádi vyřešili jednoduchou smlouvou o prodeji, předáním peněz a okamžitým odhlášením na nového majitele tak, abychom celý proces nekomplikovali. Dokážeme být flexibilní a vyjít vstříct, ale nechceme věc komplikovat a nechceme dávat prcka do bazaru. Cena je 9 999Kč + poplatky za převod jdou za vámi.
Chcete ho?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *