Přeskočit na obsah

Rychlé karty Kingston Canvas React Plus v praxi + foto SOUTĚŽ [4K] (Alisczech 331)

SD a micro SD karty se stali jedním z nejpopulárnějších formátů paměťových karet. Výrobci nabízejí různé kapacity, rychlosti a provedení. V označení a parametrech aby se čert vyznal. A tak jsem využil možnost recenzovat karty Kingston Canvas React Plus a připravil video, ve kterém si vysvětlíme všechny ty zkratky a zároveň si ukážeme, jak je to s tou rychlostí v praxi.

Soutěž Krásy Česka

Protože jsem měl možnost komunikovat přímo s centrálou Kingstonu, dohodl jsem s nimi soutěž o tři karty Canvas GO s kapacitou 128 GB! Pro zařazení do soutěže stačí splnit dvě podmínky: Publikovat na svém Instagramu do 10.7.2020 svou nejlepší fotku české krajiny a přidali k ní hashtagy: #KrasyCeska #KingstonIsEverywhere a #AlisczechSoutez. A druhou podmínkou je sledovat můj instagram účet Alisczech. Jeden uživatel může publikovat víc fotografií a tím zvýšit šanci na výhru, ale prosím snažte se vybrat to nejlepší co máte.

Já po skončení soutěže vyberu tři snímky, které mě nejvíc osloví a vy za ně dostanete SD kartu. Přesný návod pro zapojení do soutěže najdete již dnes večer na mém Instagramu.

 

Pravidla soutěže:

Organizátorem soutěže je Jan Březina, IČ: 64902749, majitel a provozovatel Instagramového účtu @alisczech a webových stránek https://www.alisczech.cz/.

Soutěže se může účastnit každý uživatel, který má svůj Instagramový účet, je starší 18 let a má trvalé bydliště v České republice nebo Slovenské republice.

Do vyhlášené soutěže se může zapojit označením své fotografie zároveň třema hashtagy #KrasyCeska #KingstonIsEverywhere a #AlisczechSoutez. Přesné pokyny nalezne ve statusu u konkrétní soutěže.

Každý soutěžící může zapojit více fotografií pod stejným hashtagem, ale každé soutěže zúčastnit pouze jako jedna osoba s jedním uživatelským účtem.

Vstupem do soutěže se každý účastník zavazuje k dodržování obecných pravidel i pravidel určených v rámci soutěže.

Organizátor soutěže si vyhrazuje právo rozhodnout ve sporných případech, jeho rozhodnutí je konečně platné.

Povinností organizátora není uchovávat dotazy týkající se soutěže ani na tyto dotazy odpovídat.

Ze soutěže je vyloučen Jan Březina, jeho rodinní příslušníci a pracovníci společnosti Kingston.

Vyhlašované soutěže nejsou provozovány nebo jakkoliv spojeny se společností provozující Instagram a ta za ně neodpovídá. Veškerá je odpovědnost je plně na organizátorovi soutěže.

Výběr a vyhlášení výherců:

Výherce vybereme způsobem stanoveným u soutěže.

Tři vybraní výherci získají (každý jeden) tyto produkty:

3x SD Canvas Go! Plus 128GB

https://kings.tn/3f5j6j5

Soutěž začíná v pátek 26. 6. a končí v pátek 10. 7. o půlnoci.

Vyhlášení proběhne formou Instagramového příspěvku do 7 dní od ukončení soutěže.

Výherci musí do čtrnácti dnů kontaktovat prostřednictvím zprávy alisczech@gmail.com, kde se následně domluví na možnostech převzetí nebo zaslání výhry.

Výhru zasíláme do 30 dnů od přihlášení výherce.

Osobní data, nutná pro zasílání nebo převzetí výhry jsou použitá pouze pro tento účel a dále s nimi nebude nakládáno.

 

V případě důvodného podezření z podvodů nebo jiných nesrovnalostí si vyhrazujeme právo soutěž kdykoliv předčasně ukončit nebo upravit její pravidla.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *