Přeskočit na obsah

Revolut spustil Apple Pay v ČR! [4K] (Alisczech vol. 204)

Revolut podporuje Apple Pay v ČR

A je to tady! Po dlouhém čekání dnes Revolut (http://revolut-for-pioneers.ngih.net/xqvPd) spustil Apple Pay pro českou republiku. Že se něco děje bylo vidět už včera, kdy šli přidat některé karty vydané v minulosti bez regionálního rozlišení. Ode dneška jde Apple Pay přidat už na všechny typy karet (Basic, Premium, Metal i virtuální)! Proč je to pro mě zpráva roku?

Revolut

Je finanční služba, která kombinuje skvělou mobilní aplikaci s fyzickou platební kartou. Na Revolut si pošlete peníze převodem nebo svojí platební kartou ve většině případů bez poplatku. Následně můžete využívat platby v ČR i zahraničí, výhodné kurzy, bezpečnost, přehlednost, rozdělování účtů, P2P platby a další služby. Základní Revolut si můžete pořídit zde zcela zdarma: http://revolut-for-pioneers.ngih.net/xqvPd.

Podrobnější video o Revolutu najdete zde.

 

Apple Pay

Apple Pay vám k Revolutu přidá možnost bezkontaktních plateb pomocí iPhonu, Apple Watch či Macbooku. Platby jsou bezpečné, anonymizované, v reálném čase a velice komfortní. Kombinace Apple Pay a Revolut vám umožňuje využít maximální komfort a bezpečnost bez ohledu na to, jakou máte banku!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *