Přeskočit na obsah

Revolut jako hlavní bankovní účet? NIKDY! Používám jej každý den, ale … (Alisczech vol. 815)

Službu Revolut mám rád. Používám ji na cestách pro výhodné kurzy, hraji si v něm s kryptoměnami a akciemi, zkouším spoření v USD a mám jej jako takový průtokový účet, protože se mi líbí jejich statistiky. Používám Revolut vlastně každý den.

Ale Revolut má i své stinné stránky. Jak je to s neochotou jejich podpory? Do jakých nesnází se můžete dostat a co s tím? Mám pro vás několik praktických ukázek toho, jak snadno můžete v Revolutu přijít o peníze nebo účet a trávit pak dlouhé měsíce hledáním řešení.

Revolut je klasický startup. Skvělá myšlenka, řada inovativních drobností, ale v mnoha ohledech je nedospělý a neumí se chovat ke svým klientům profesionálně. Mám jej rád, ale jako hlavní nedejbože jediný bankovní účet bych jej rozhodně nechtěl.

Pokud chcete vyzkoušet Revolut třeba na cesty, můžete využít můj referal a získat vstupní bonus: https://revolut.com/referral/?referral-code=janh69c!OCT1-23-AR-L1 Je super na mnoho věcí, ale zvažte to, kolik důvěry mu dáte.

Štítky:

1 komentář na “Revolut jako hlavní bankovní účet? NIKDY! Používám jej každý den, ale … (Alisczech vol. 815)”

 1. Dobrý den pane Březino,

  v roce 2020 jsem přes Revolut nakoupil BTC a ETH. Dnes se mi konečně podařilo poslat z Revolutu část ETH na svoji hardwarovou peněženku Trezor One, ale když jsem si chtěl z Revolutu odeslat více BTC a ETH, už mě to nepustilo, že jsem překročil limit.
  Mám kartu Revolut Standard, dokážete mi nějak poradit? Mám nějaký denni, týdenní nebo měsíční limit? Jak se dá ten limit zvýšit?

  Předem moc děkuji, jestli mi dokážete poradit, budu moc rád.

  Mějte se hezky

  Lucký

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *