Přeskočit na obsah

Pojeďte se mnou na západ USA. Užijeme si 4 státy a 4 parky! [4K] (Alisczech vol. 147)

Fotoexpedice západ USA 4x4

Někdy se daří a někdy ne. Moje plánovaná a již tradiční lednová cesta na Havaj je v troskách. Sopka přestala chrlit lávu, několik klientů zrušilo z různých důvodů účast a nové se nepodařilo včas sehnat. Nicméně se nehodlám vzdát a tak jsem připravil speciální fotoexpedici po 4 státech na západě USA.

Západ USA 4×4

Vyrazíme z Los Angeles přes Joshua Tree NP do Arizony. tam nás kromě Grand Canyonu čeká i úžasný Antelope a zkusíme The Wave. Pak v Utahu Zion a v Nevadě Las Vegas. Že to není stále dost? Taky budeme pokračovat do údolí smrti, Mohavské pouště a zpět do L.A.

Tahle cesta má obrovskou výhodu, že v lednu nebude vedro v pouštích a v parcích nebudou tuny turistů. Navíc pojedeme v malé skupině, takže hromada srandy zaručena!

 

Tak co jdete do toho se mou? Pomozte mi zlomit lednovou smůlu! Informace o cestě a přihlášku najdete v seznamu fotoexpedice Ilumio.

2 komentáře na “Pojeďte se mnou na západ USA. Užijeme si 4 státy a 4 parky! [4K] (Alisczech vol. 147)”

  1. Škoda, že na leden už něco mám, protože bych se přidal. Sice všechna místa jsem již navštívil a mám z nich hromadu hezkých fotek (a zážitků), ale dalších nových zážitků není nikdy dost 🙂 Takže mnoho zábavy na cestách!

  2. Jen škoda, že je v lednu dost krátký den. Počasí je sice na jihozápadě fajn, ale po pátý večer už je tma. V Zionu pozor, nezapomenu, když jsem ho (taky v lednu) projížděl v Mustangu na letních pneu a v zatáčkách bylo namrznuto a místy led. Jinak přeju šťastnou cestu plnou super zážitků. My už máme letenky na květen 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *