Přeskočit na obsah

PanzerGlass a Spigen obaly pro Apple Watch i iPad Pro v praxi + SOUTĚŽ [4K] (Alisczech vol. 467)

Občas se nějaký ten obal hodí. Dělat samostatné video jen o jednom obalu mi přišlo trochu málo a tak jsem do jednoho videa dal dva produkty.

PanzerGlass Full Body pro Apple Watch je obal pro chytré hodinky, který během sekundy nasadíte a stejně rychle sundáte. Má své limity, ale pokud potřebujete jen občas extra ochranu, tak je to za mě zatím nejlepší řešení, co jsem měl.

Spigen UrbanFit je obal pro iPad Pro, který kromě extra ochrany nabízí i drobné praktické vychytávky. Je to smutné, ale za mě je mnohem praktičtější než originál řešení od Applu, které je sice lehčí, ale nabízí o řád horší ochranu. A dobrá zpráva je, že funguje prakticky stejně dobře s iPady Pro 2018, 2020 i 2021.

 

SOUTĚŽ

Napište pod toto video do komentáře, jakou používáte ochranu pro své Apple Watch, iPhone či iPad a proč. Vylosuji jednu z odpovědí a výherce získá PanzerGlass Full Body pouzdro pro AW.

 

Chcete podpořit můj kanál a získat exkluzivní odměny? Připojte se k mému YouTube klubu.

5 komentářů na “PanzerGlass a Spigen obaly pro Apple Watch i iPad Pro v praxi + SOUTĚŽ [4K] (Alisczech vol. 467)”

  1. Zdravim, ja jsem truhlar jako zamestnanec a navic i jako hobby v soukromi, takze moje posledni watch 5 po vice nez roce vypadali uplne odrbane. A repracek asi vlivem prachu uz taky nebyl co byval. Ted jsem koupil 6 steel a doufam , ze vydrzi o neco vice. Aktualne premyslim o folii nebo sklicku a tohle co koukam take pripada do hry. Byt bych to vzhledem k praci a konicku sundaval minimalne, stejne nosim z 90% monterky.

  2. Zdravím, používám ochranné sklo na všech svých zařízeních (Apple Watch, iPad, iPhone). U Apple Watch používám ochranné sklo stejného typu z Alliexpresu. Není sice tak kvalitní,a musím je po nějaké době měnit, ale svůj účel to zatím splnilo. Pracuji jako kuchař a bez teto ochrany bych je měl 100 % poškrábané. Jsem rád, že začal PanzerGlass tento typ ochrany na Apple Watch vyrábět, uvažují o jeho pořízení.

  3. Ahoj, začnu tím, že patřím k těm uživatelům, kteří se snaží mít přístroje celou dobu užívání pokud možno jako nové (možná obsese, možná snaha je pak co nejlépe přodat nebo v co nejlepším stavu poslat dál v rodině. Takže telefon iPhone 11 s originál silikonovým pouzdrem a brand 3D sklem od iStyle (obojí dlouhodobě vyzkoušeno, v pohodě). Air Pad 3 skládací klasický obal od Spigen (už je jakýsi rozhrkaný) a sklo rovněž Spigen. No a nejkomplikovanější je to s AW SE – ještě na AW 3 jsem vyzkoušel všechna možná skla (naposledy Panzer Glass 3D) a po čase všechna šla dolů – problém byl vždy v přesahu skla na bocích, o který se zachytávaly rukávy a zvedáky jej. Teď používám folii Spigen Neoflex a zatím plní svoji roli (vždycky jsem měl problémy spíš se škrábanci, než s rozbitím skla)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *