Přeskočit na obsah

Nový Pixelmator 2.2

  • Blog
Koncem minulého týdne uvolnil vývojářský tým Pixelmatoru novou verzi 2.2. Když se podíváte do seznamu novinek, tak mu vizuálně vévodí práce s geometrickými tvary. Přibyly nové paletky Custom Shapes a Shape Styles, které spolu s novým nástrojem Smart Shape Tool umožňují vkládat a velice pohodlně modifikovat nejrůznější geometrické tvary. V praxi to znamená nejen rámečky, šipky, bubliny apod., ale mnohem pohodlnější práci s vektorovými tvary.
Další novinkou je štětec, kterým lze vytvářet ručně výběr. Pod názvem Paint Selection tool se skrývá něco hodně podobného funkci Extract skřížené s magnetickým lasem. Pokud nastavíte správně průměr nástroje, tak  funguje opravdu příjemně.
No a samozřejmě nechybí nové efekty v podobě retro pronikajícího světla, optimalizace výkonu a řada drobných úprav. Po prvních dnech užívání mohu tento bezplatný update doporučit všem zájemcům. Je stabilní a nové funkce fungují.
Pokud Pixelmator ještě nemáte, tak je nyní k dispozici za poloviční cenu, tedy 15EUR. Tato sleva by měla platit zřejmě do konce června. A když už jsme u těch slev, právě dnes se můžete přihlásit na kurz Pixelmatoru, který zítra pořádám pouze za 990Kč. Stačí při registraci na webu uvést promokód “2.2”.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *