Přeskočit na obsah

Nové kurzy iWork

Nedávno Apple uvedl zásadní aktulizaci iWork jak pro MacOS X, tak https://www.alisczech.cz/2013/12/17/nove-kurzy-iwork/pro iOS. Na obou dvou platformách došlo k sjednocení uživatelského rozhraní a hlavně formátu. Díky tomu s pomocí iCloudu lze pracovat s dokumenty vytvořenými v Pages, Munbers a Keynote na všech Apple zařízeních. Rozhodli jsme se u této příležitosti rozšířit nabídku našich kurzů o workshopy podrobně vysvětlující práci se všemi třemi aplikacemi. Na co se můžete těšit?

IWORK: TEXTY V PAGES

První praktický workshop se zaměřuje na práci s textovými dokumenty v Pages. Podrobně si vysvětlíme uživatelské rozhraní na MacOS X i iOS. Projdeme si používání šablon, stylu, vložených objektů a možností formátování. Samozřejmě naší pozornosti neujde ani import a export formátu MS Word, sdílení a tisk. Více o workshopu a registraci najdete v sekci kurzů.

IWORK: TABULKY V NUMBERS

V odpoledním workshopu se podíváme na práci s čísly a vzorci v Numbers. Na praktických ukázkách si ukážeme jak propojit tabulky, vzorce, grafy a další objekty. Jak naplno využít iCloud a popíšeme limity převodu souborů z MS Excelu. To vše jak na MacOS X, tak i na iOS. Více o workshopu a registraci v sekci kurzů.

IWORK: PREZENTACE V KEYNOTE

Poslední z trojice iWork workshopů je věnován vytváření prezentací a jejich přednesu pomocí Macu i iPadu. Začneme se šablonami a vzory stránek, následovat budou importy a exporty a sdílení. Velkou pozornost budeme věnovat pomůckám pro prezentátora, které mu mohou pomoci zlepšit přednes i vlastní komfort. Více informací a registraci najdete v sekci kurzů.

 

Všechny tři workshopy bude prezentovat Honza Březina, certifikovaný trenér Applu (ACT), zkušený lektor, profesionální fotograf, obrovský fanda Applu a cestovatel. Honza se Applu věnuje již více než deset let a jistě jej znáte například jako jednoho z protagonistů nejznámnějšího českého Apple videocastu Digit. Bližší informace o lektorovi najdete na jeho webových stránkách. První workshopy jsme připravili na 10. a 11. února 2014. Jste zváni…

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *