Přeskočit na obsah

Neodkládejte změnu a prostě to zkuste [audio]

Podcast

Už skoro půl roku uvažuji o tom, že kromě videa bych rád dělal i čisté audio rozhovory. Delší formát, širší tématické zaměření, forma primárně rozhovoru. A jak jsem nad tím přemýšlel, tak pořád bylo něco důležitějšího, na něco jsem čekal, něco jsem si potřeboval ještě víc rozmyslet a až teď jsem si řekl a dost čekání.

Proč právě teď

Impulzem ke startu celého projektu se paradoxně stala událost, která mě neuvěřitelně zasáhla. Umřela Bára Rektorová (Sushiqueen), neuvěřitelně inspirující člověk, kamarádka a bojovnice, a mě došlo několik věcí. V první řadě to, že na nějaké odkládání prostě není čas. Vím, že to chci dělat a všechno ostatní se dá vyřešit za pochodu. Zároveň bych chtěl tento první díl pojmout trochu jako poděkování Báře, za to co pro mě znamenala a vždycky znamenat bude. A do třetice se to všechno tak nějak sešlo.

Hostem je moje vlastní žena, Irma, protože poměrně nedávno se rozhodla změnit svůj život, odešla z korporace a dala se na vlastní podnikání. A právě životní změna, rozjezd nového projektu a všechny myšlenkové pochody jsou to, o čem jsem chtěl mluvit. Bára dokázala rozjíždět nové věci i ve chvílích nejtěžších a ještě k tomu pomáhat ostatním s jejich začátky. A tak i já bych rád touto cestou předal trochu té odvahy nebát se změny, neodkládat a zkusit to někomu dál.

 

Play Audio

 

Video nebo audio?

Nemusíte se bát. Audio podcásty bych rád dělal jako doplněk svého YouTube kanálu, nikoli jako jeho náhradu. Jsou prostě témata, kde není obraz potřeba a hlavně čistě zvuková podoba mi dává větší svobodu udělat jeden díl delší a jít trochu víc do hloubky. Takže pokud se vám tento formát bude líbit, přihlaste se k odběru podcastů.

 

Užitečné odkazy

 

2 komentáře na “Neodkládejte změnu a prostě to zkuste [audio]”

  1. Pěkné povídání, díky. Příště bych jenom uvítal fotku, abych si mohl přiřadit hlas 😉 A trochu „poladit“ technicky, Honza zněl hlasitostí úplně ok, ale Irma byla tak trochu v „útlumu“.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *