Přeskočit na obsah

Může nový iPad Mini uspokojit náročného tvůrce? + SOUTĚŽ o iPAD [4K] (Alisczech vol. 508)

Nový iPad Mini 6. generace vyvolal obrovský zájem. Vynikající výkon procesoru A15, špičkový displej, USB-C a nový design jsou jen hlavní z mnoha novinek. iPad Mini je sexy, je skladný a praktický. Může ale uspokojit potřeby multimediálního tvůrce? Jak poslouží fotografům, video tvůrcům, grafikům či kreslířům? Dovolil jsem si neslýchané a srovnal jej s největším 12,9” iPad Pro se skoro 5x vyšší cenou. Jak to dopadlo?

Pozor SOUTĚŽ! Vyhraj iPad Mini

Chcete vyhrát iPad Mini? Pokud si do 30.11.2021 cokoli koupíte na mém eshopu na https://www.alisczech.cz/obchod/, tak vás zařadím do slosování a 1.12. vylosuji jednoho výherce ze zakázek a dostane mnou testovaný iPad Mini 64GB WiFi. Koupit můžete: elektronické knihy, audio knihy, video kurzy, fotografie a wallpapery.

Záznam vylosování vítěze najdete zde.

5 komentářů na “Může nový iPad Mini uspokojit náročného tvůrce? + SOUTĚŽ o iPAD [4K] (Alisczech vol. 508)”

 1. Ahoj Honzo. iPad mini se mi také líbí, ale mám trochu dilema jestli nevzít iPad Air , který přeci má jenom trochu větší plochu a je defacto za stejnou cenu a možná do konce roku ho ještě Apple vydá v A15 provedení. Mým hlavním využitím by bylo vytváření a třídění poznámek z jednání s klienty, editace prezentaci z porad, občasné e-mailování a základní úpravy fotek rodiny v Lightroom, protože se mi o tom líbily videa od tebe a Filipa Brože.
  Díky za radu.

  1. Těžká rada. Je to o tom, jestli je pro tebe důležitější větší mobilita nebo vetší pracovní plocha. Já bych na kancelářinu bral raději těch 11”

   1. Ok děkuji za názor,
    ještě to promyslím. Já na takovou tu běžnou práci mám Macbook Air M1. Toto se mi líbí, že bych mohl mít tak pohotovostně u sebe. Ale zase ta cena příliš blízko Ipad Air. Martin

    1. Ahoj, já si iPad mini koupil a po týdnu vrátil. Je to hezké, rychlé, ale opravdu proklatě malé. iPad mini beru jako variantu pro konzumaci obsahu na sociálních sitích či videa, hry nebo hodně malý poznámkový blok. Pro smysluplnou práci a účely, které uvádíš to nedává smysl. Obratem jsem objednal iPad Air a naprostá spokojenost, rozdíl ve výkonu A14 vs A15 nepoznáš a display (byť tech. stejný) pocitově lepší. Kromě toho můžeš časem přikoupit Magic keyboard, což u iPad mini nelze. Petr

     1. Díky za názor. Každý to vnímá jinak a je super, když se názorů sejde co nejvíc

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *