Přeskočit na obsah

Mega veřejná on-line Apple Poradna 2.2.2022 20:00-22:00

Mám rád čísla. Studoval jsem MFF UK a láska k zajímavým číslům mi tak nějak zůstala. Proto jsem datum 2. 2. 2022 prostě nemohl nechat ležet na zemi. Večer od 20:00 do 22:00 pro vás připravuji on-line Apple Poradnu na steroidech. 2 hodiny vašich otázek a mých odpovědí na jakákoli témata doplní různé akce a překvapení. Na co se můžete těšit?

Mega on-line Apple Poradna

Pravidelné on-line Apple poradny dělám pro českou Apple komunitu už druhým rokem. Probíhají on-line na mém YouTube kanálu a formát je velice jednoduchý. Kdokoli se může dívat na živý přenost a prostřednictvím chatu položit libovolné množství otázek. Já se na ně snažím bezprostředně odpovídat a pomáhat tak české Apple komunitě. Pokud vás zajímá, jak tento formát vypadá v praxi, tak se můžete podívat na záznamy předchozích poraden.

Těším se na viděnou, slyšenou a vaše dotazy od 20:00 na https://www.youtube.com/watch?v=db4hdmksrxI

 

Dražba originál Apple kšiltovky

Poměrně pravidelně přidávám do on-line poradny dražby. Je to tak trochu zábava a samozřejmě je to pro mě příležitost financovat celý projekt. Tentokrát mám pro vás velkou specialitku! Z Apple Parku v Cupertinu jsem přivezl originál černou Apple kšiltovku. Apple své značkové oblečení prodává pouze v Cupertinu a většinou daný druh pouze 6 – 12 měsíců. V ČR jsem zatím neviděl ani jednu, takže hodně velký unikát. Kšiltovka je černá, má nastavitelnou velikost a dražit budeme pomocí tlačítka $ v chatu. Ten, kdo během poradny pošle nejvyšší částku, je možné průběžně přihazovat, ten získá tento unikát.

Soutěž o originál Apple triko

Pokud se vám nebude chtít dražit kšiltovku, mám pro vás ještě jednu unikátní možnost. Kromě jiného jsem z Cupertina přivezl originální bíle Apple triko velikosti L/XL. Střihově je to unisex a pro drobnější postavy může sloužit třeba jako noční košile 🙂 Soutěž je velice jednoduchá. Na konci poradny, tedy těsně před 22 hodinou vylosuji jeden dotaz položený členem mého YT klubu Alisczech a jeho autor dostane triko.

Proč budu losovat pouze členy? Protože jsou to moji on-line parťáci. Členství vám přináší řadu výhod. Exkluzivní tipy, video návody jen pro členy, speciální poradny pro členy a nebo právě soutěže jako je tato. Členem klubu se může stát kdokoli, klidně i během poradny. Stačí si vybrat typ členství a za minutu jste tak říkajíc IN.

Speciální slevová akce

Shodou náhod se stalo, že právě dnes 2. 2. 2022 ve 22:22 vychází 222. číslo našeho Apple magazínu iPure. U této příležitosti nabízíme 22% slevu na krátkodobé předplatné a 44% slevu na roční. Co získáte? ten nejlepší, nejelegantnější a nejužitečnější Apple magazín v ČR + přístup do celého archivu! Slevu najdete zde a ukázkové číslo zde.

Další speciální slevu nabízím na svém eshopu na všechny výukové materiály! Stačí zadat slevový kód 222 a získáte 22% slevu na cokoli co si objednáte!

A do třetice tady pro vás mám 22% slevu na fyzickou či on-line účast na libovolný z našich Apple kurzů. Stačí použít slevový kód 222 při objednávce kurzu.

 

 

Štítky:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.