Přeskočit na obsah

Mega veřejná on-line Apple Poradna 2.2.2022 20:00-22:00

Mám rád čísla. Studoval jsem MFF UK a láska k zajímavým číslům mi tak nějak zůstala. Proto jsem datum 2. 2. 2022 prostě nemohl nechat ležet na zemi. Večer od 20:00 do 22:00 pro vás připravuji on-line Apple Poradnu na steroidech. 2 hodiny vašich otázek a mých odpovědí na jakákoli témata doplní různé akce a překvapení. Na co se můžete těšit?

Mega on-line Apple Poradna

Pravidelné on-line Apple poradny dělám pro českou Apple komunitu už druhým rokem. Probíhají on-line na mém YouTube kanálu a formát je velice jednoduchý. Kdokoli se může dívat na živý přenost a prostřednictvím chatu položit libovolné množství otázek. Já se na ně snažím bezprostředně odpovídat a pomáhat tak české Apple komunitě. Pokud vás zajímá, jak tento formát vypadá v praxi, tak se můžete podívat na záznamy předchozích poraden.

Těším se na viděnou, slyšenou a vaše dotazy od 20:00 na https://www.youtube.com/watch?v=db4hdmksrxI

 

Dražba originál Apple kšiltovky

Poměrně pravidelně přidávám do on-line poradny dražby. Je to tak trochu zábava a samozřejmě je to pro mě příležitost financovat celý projekt. Tentokrát mám pro vás velkou specialitku! Z Apple Parku v Cupertinu jsem přivezl originál černou Apple kšiltovku. Apple své značkové oblečení prodává pouze v Cupertinu a většinou daný druh pouze 6 – 12 měsíců. V ČR jsem zatím neviděl ani jednu, takže hodně velký unikát. Kšiltovka je černá, má nastavitelnou velikost a dražit budeme pomocí tlačítka $ v chatu. Ten, kdo během poradny pošle nejvyšší částku, je možné průběžně přihazovat, ten získá tento unikát.

Soutěž o originál Apple triko

Pokud se vám nebude chtít dražit kšiltovku, mám pro vás ještě jednu unikátní možnost. Kromě jiného jsem z Cupertina přivezl originální bíle Apple triko velikosti L/XL. Střihově je to unisex a pro drobnější postavy může sloužit třeba jako noční košile 🙂 Soutěž je velice jednoduchá. Na konci poradny, tedy těsně před 22 hodinou vylosuji jeden dotaz položený členem mého YT klubu Alisczech a jeho autor dostane triko.

Proč budu losovat pouze členy? Protože jsou to moji on-line parťáci. Členství vám přináší řadu výhod. Exkluzivní tipy, video návody jen pro členy, speciální poradny pro členy a nebo právě soutěže jako je tato. Členem klubu se může stát kdokoli, klidně i během poradny. Stačí si vybrat typ členství a za minutu jste tak říkajíc IN.

Speciální slevová akce

Shodou náhod se stalo, že právě dnes 2. 2. 2022 ve 22:22 vychází 222. číslo našeho Apple magazínu iPure. U této příležitosti nabízíme 22% slevu na krátkodobé předplatné a 44% slevu na roční. Co získáte? ten nejlepší, nejelegantnější a nejužitečnější Apple magazín v ČR + přístup do celého archivu! Slevu najdete zde a ukázkové číslo zde.

Další speciální slevu nabízím na svém eshopu na všechny výukové materiály! Stačí zadat slevový kód 222 a získáte 22% slevu na cokoli co si objednáte!

A do třetice tady pro vás mám 22% slevu na fyzickou či on-line účast na libovolný z našich Apple kurzů. Stačí použít slevový kód 222 při objednávce kurzu.

 

 

Štítky:

1 komentář na “Mega veřejná on-line Apple Poradna 2.2.2022 20:00-22:00”

 1. Ondřej Láníček

  Zdravím Vás Honzo.

  Chtěl bych požádat o radu, pokud je to ve Vašich silách.

  Jedná se mi o vložení odkazu na kontakt, třeba do aplikace Poznámky, Připomínky nebo kalendář.

  Momentálně se dá sdílet kontakt přímo do aplikace Poznámky, bohužel kontakt ve vytvořené poznámce nejde vidět.

  Abyste věděl proč mám tento dotaz. Jde mi o to, že denně řídím více jak 8 hodin a potřebuji vytvořit k danému kontaktu poznámku, připomínku nebo událost. Při řízení samozřejmě nesmím používat mobil a je to velice nebezpečné. Proto se snažím najít cestu, jak přímo z kontaktu v telefonu vytvořit událost, připomínku nebo poznámku nejrychlejší cestou.

  Bohužel jsem zatím nenašel žádnou aplikaci a ani cestu jak k takovému výsledku dojít. Outlook umí z e-mailu vytvořit To-Do připomínku. Apple Mail umí vytvořit událost z e-mailu (jen pokud Siri uzná, že se jedná o plánovanou událost) Gmail neumí nic.

  Pokud jsem špatně vyslovil otázku a zajímal by Vás můj dotaz, klidně volejte 602 330 197 nebo e-mail lon@norwit.cz

  Pokud by vás cokoliv napadlo, byl bych rád za Vaši odpověď.

  Děkuji Láníček

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *