Přeskočit na obsah

Letní slevová akce na Apple kurzy

Léto se nezadržitelně blíží a my bychom vás rádi přesvědčili o tom, že to může znamenat víc, než jen dovolenou na pláži. Připravili jsme pro vás nabídku osmi nejpopulárnějších kurzů z naší aktuální nabídky Apple workshopů a na všechny tyto kurzy probíhající v červenci a srpnu můžete uplatnit 25% slevu s promo kódem LETO2014.

 

A nejen to. Kurzy se budou konat v nových prostorech Ateliéru 96, který se nachází v historické budově na pražském Smíchově. V místě s úžasnou atmosférou, příjemnou teplotou i v letních dnech, okouzlující zahrádkou a špičkovým vybavením.

Využijte tuto skvělou možnost spojit cenově výhodný workshop, možnost poznat nové lidi a přiučit se řadu praktických postupů.

Těšíme se na setkání.

 

LETNÍ NABÍDKA KURZŮ:

IWORK: TEXTY V PAGES

Půldenní seminář určený všem, kteří se chtějí naučit pracovat rychle, snadno a elegantně s texty na Macu i iPadu. Ukážeme si jak naplno používat Pages na obou platformách. Lektorem kurzu je Apple Certified Trainer Jan Březina.

Termín: 20.8.2014           9:00 až 12:00     1390Kč OBSAZENO

IWORK: TABULKY V NUMBERS

Půldenní seminář určený všem, kteří se chtějí naučit pracovat rychle, snadno a elegantně s tabulkami na Macu i iPadu. Ukážeme si jak naplno používat Numbers na obou platformách. Lektorem kurzu je Apple Certified Trainer Jan Březina.

Termín: 20.8.2014           14:00 až 17:00     1390Kč OBSAZENO

IWORK: PREZENTACE V KEYNOTE

Půldenní seminář určený všem, kteří se chtějí naučit pracovat rychle, snadno a elegantně s prezentacemi na Macu i iPadu. Ukážeme si jak naplno používat Keynote na obou platformách. Lektorem kurzu je Apple Certified Trainer Jan Březina.

Termín: 21.8.2014           9:00 až 12:00     1390Kč


IMOVIE: SNADNÝ STŘIH VIDEA

Půldenní seminář jednoduchého střihu videa v Apple iMovie. Naučíme se vybrat správné záběry, seřadit je, otitulkovat, oefektovat a doplnit správným zvukem. To vše v praxi na konkrétním projektu. Lektorem kurzu je Apple Certified Trainer Jan Březina.

Termín: 21.8.2014           14:00 až 17:00     1390Kč

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *