Přeskočit na obsah

Test Heated Razor aneb když vám Gillette slíbí božské oholení [4K] (Alisczech vol. 325)

Používám holítka Gillette už opravdu dlouhé roky. Jejich marketing mi vždy přišel trochu nadnesený, ale na rychlé holení pro nešiky v pohodě. Když jsem poprvé na veletrhu CES viděl „nahřívanou žiletku“, připadalo mi to jako boží gadget a něco, co musím prostě mít. Po roce a půl se konečně Gillette Heated Razor dostal na český trh a já ho hned koupil a otestoval. A výsledek? Asi tušíte sami …

Výsledek recenze Gillette Heated Razor

Na tento gadget jsem se opravdu těšil a výsledek? Magnetický stojánek s bezdrátovým nabíjením je trochu nepraktický, ale vypadá hyper moderně. Ergonomie holítka je horší než u předchozích, ale zase dostanete cca 18 minut holení s nahřátou žiletkou. Oholí vás lépe? Z mé zkušenosti NE. Oholí vás příjemněji? Za mě, ANO. Potřebujete tuhle blbost za víc jak 3000 Kč? Určitě NE. A udělala mi radost? Jo, asi jsem fakt blázen ?

1 komentář na “Test Heated Razor aneb když vám Gillette slíbí božské oholení [4K] (Alisczech vol. 325)”

  1. Ahoj, za 3000 Kč je to blbost! Ale zase, když na to někdo má a je mu to příjemný, proč ne. Já jsem hrdý zastánce Gillette mach 3. K vánocům jsem dostal cien strojek z Lidlu se třemi břity a ohebnou hlavicí a musím říct, že za machem moc nezaostává! Nemám nejplnější plnovous, ale za to mám vousy jak dráty do betonu! Citlivou pokožku mám středně, hlavně na bradě se mi pak dělají jebáky. Ale opravdu mě mile překvapil! Naposledy jsem byl nucen se oholit jednorázovým Wilkinsonem a bylo to utrpení! Cena/výkon – Cien strojek, tři břity, krásné druhé místo za machem..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *