Přeskočit na obsah

Jak organizuji své fotografie v Apple Fotkách [4K] (Alisczech vol. 304)

Pro organizaci fotografií používám dvě platformy. Na profesionální tvorbu Adobe Lightroom. Pro své osobní fotografie Apple Fotky. Proč jsem vybral Apple Fotky a jak s nimi prakticky pracuji? Podívejte se na video.

Chcete se naučit s Apple Fotkami pracovat do hloubky? Využijte poslední možnost získat na Startovači mojí novou eKnihu, audio knihu a video kurz s výraznou slevou!

Případně se můžete přihlásit na můj on-line či fyzický kurz.

6 komentářů na “Jak organizuji své fotografie v Apple Fotkách [4K] (Alisczech vol. 304)”

 1. Honzo jsem velkým příznivcem Fotek (a někdy i Tvým :-), organizace Fotek je sqělá, ale očekával jsem více prostoru v úpravách fotografií ???

 2. Příjemný den Honzo.
  Měl bych dotaz, když bych chtěl začít s fotkami přes icloud. Mám momentálně fotky jak v iphonu a stejné mám přenesené v mac, kde je mám rozdělené do alb. Měl bych před zapnutím “Fotky na iCloud” z iphonu fotky smazat, aby se nezdvojily?

 3. Import fotiek - Album

  Zdravím, úvodom vďaka za výbroné videá a cenné rady. Ohľadom Apple fotiek mám však jednu prosbu. Podľa Vašej knihy o Apple fotkách som urobil import fotiek z externého disku na Macbook. Fotky boli zoradené v jednotlivých Albumoch. V Macbooku pekne vidím prenesené Albumy, ale v iPhone vôbec. Neviem či som niečo nepokazil a podobne. Chcem Vás preto poprosiť o video, kde by ste názorne ukázali ako správne preniesť Album fotiek z externého disku do Macbooku a pri následnej synchronizácií s icloud aj ako sa zobrazi Album napríklad na iPhone. Nerrozumiem napriklad preco fotky stale ostali v zlozke Import. Co s nimi treba urobit ? Zmazat? Kedy presne viem, ze su vsetky fotky naimportovane v iCloud a mozem ich zmazat z povodneho uloziska ?
  som zaciatocnik s Macbook a je to moj prvy stroj, preto prepacte za mozno „blbu“ prosbu. Budem vsak rad ak v tom budem jasno. Dakujem velmi pekne

  1. A není problém jen v tom, že synchronizace potřebje nějaký čas, aby se projevila? Pokud to vidíte na Macu správně, tak není problém v importu, ale v synchronizaci

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *