Přeskočit na obsah

iPure NEXT 2019, akce kam prostě musíš! [4K] (ALisczech vol. 183)

iPure NEXT 2019 je 3. ročník konference a setkání Apple fanoušků. 6 přednášek, 6 osobností, networking a super atmosféra. Přihlaste se na https://ipure.cz/konference/ do 20.3. s kódem Alisczech a získejte 50% slevu!

iPure NEXT 2019

Akce proběhne 29. 3. 2019 od 9:00 do 17:00 v pražském ImpactHUBu. Máme připravenu šestici přednášek na téma bezpečnosti a osobní efektivity s Apple produkty. Těšit se můžete na Tomáše Baránka, Jirku Hubíka, Juru Ibla, Filipa Brože, Filipa Nerada a mojí maličkost!

 

Program:

9:00 – 9:45 Safe Guard (Jiří Hubík)

Jirka se na bezpečnost podívá skrze chytré hodinky, tedy přes Apple Watch. Vysvětlí nám, jak je bezpečně používat a kde v oblasti bezpečnosti Apple Watch využít. Dojde i na oblast zdraví a nebudou chybět ani tipy na zajímavé aplikace.

10:00 – 10:45 Osobní efektivita s Applem 2.0 (Honza Březina)

Připadáte si zahlceni prací, úkoly, komunikací a technologiemi? Zkoušíte různé metody, technologie, aplikace a pořád to není ono? Přijďte se nechat inspirovat modelem Honzy Březiny, který je cestovatel, fotograf a na dálku řídí několik projektů.

11:00 – 11:45 Privacy by design (Jura Ibl)

Diskuse o bezpečnosti a ochraně soukromí možná hýbe světem, ale na řadu rozhořčených otázek neznáme odpovědi. Apple je jedna z mála firem, která se je snaží nacházet. Jak přemýšlet o bezpečnosti jinak a jak na tom ušetřit i pohádkově zbohatnout. Jura Ibl shrnuje svoje zkušenosti s designem digitálních produktů a nekonečným soubojem bezpečnosti s pohodlím.

13:00 – 13:45 Když toto, pak tamto – aneb vychytralá automatizace online služeb přes Zapier,  Integromat či Zkratky ve firmě a životě (Tomáš Baránek)

Tomáš dlouhodobě (v osobním životě i v Melvilovi) uplatňuje chytrou automatizaci a propojení řady služeb jako jsou e-maily, tabulky, zejména pak skrze Airtable, Basecamp, TeamGantt a další. Ukáže vám, jak používá Zapier, ale také mnohem sofistikovanější Integromat pro zvýšení efektivity týmu pomocí automatizace workflow.

14:00 – 14:45 Na heslo 1234 zapomeňte (Filip Brož)

Víte o tom, že byste si pro každou službu a webový účet měli vytvářet silné a jedinečné heslo, které obsahuje kombinaci písmen a číslic? Jen tak, budete mít svůj účet opravdu v bezpečí. Na druhou stranu přichází otázka, kam hesla ukládat? Filip nám představí nativní řešení v podobě Klíčenky až po pokročilejší aplikace a služby. Dotkne se i tématu etického chování na internetu a vysvětlí, proč je v dnešní době téměř povinnost používat nějakou VPN službu. A co teprve blokování nevhodné reklamy.

15:00 – 15:45 Chytře na macOS (Filip Nerad)

Slyšeli jste, že se Mac nehodí do firemního prostředí? Že není bezpečný? Filip nám tento mýtus vyvrátí. Ukáže nám, jak macOS integrovat do firmy, jak jej nastavit, zabezpečit a podíváme se také na možnosti integrovaných služeb samotného systému.

16:00 – 16:45 Co nám Apple představil (Filip Brož, Jiří Hubík, Jura Ibl)

Redakční panelová diskuse k Apple eventu. Podíváme se společně s vámi na představené produkty a služby a mimo jiné zodpovíme vaše otázky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *