Přeskočit na obsah

inCharge X: ultimátní superkabel v praxi + SOUTĚŽ [4K] (Alisczech vol. 472)

Představte si kabel, kterým dokážete propojit skoro jakékoli zařízení s jakýmkoli, nabít cokoli čímkoli a ještě k tomu skoro nezničitelný. inCharge X umí propojit zařízení s microUSB, USB-A, USB-C a Lightning konektorem, dokáže přenášet až 100W a dokonce se dělá jak ve verzi na klíče, tak v 1,5 metrové verzi Max. Není to sice úplně bez chybiček, ale pořád je to ultimátní superkabel!

Soutěž

Napište do komentáře, jakou značku kabelů a jaké provedení máte nejraději. Za týden vylosuji jednu z odpovědí a autor získá inCharge X ode mě jako dárek.

 

Chcete podpořit můj kanál a získat exkluzivní odměny? Připojte se k mému YouTube klubu!

8 komentářů na “inCharge X: ultimátní superkabel v praxi + SOUTĚŽ [4K] (Alisczech vol. 472)”

  1. Honzo, opět díky za toto video! Skvělé. Po tomhle jsem už dlouho toužila. A jaký je můj nejoblíbenější kabel? Noo, po shlédnutí videa jen’dnoznačně inChargeX? Do teď jsem používala pouze orgiginál apple, ale v poslední době jsem častěji na cestách a řešení bylo zcela nevyhovující. Tohle je pecka. Tedy ještě jednou díky! Jdu objednat variantu s dlouhým kabelem a doufáát, že buudu mít třeba jednou v nějaké soutěži štěstí? Fajn tvořivé dny! Vladka

  2. Nějak jsem se zatím nedopracoval k potřebě nabíjení tak výkonnými nabíječkami a kabely. Takže u mne max výkon 27W k tomu kabel USB A >> 3x koncovka c, micro, light a to vše Belkin. Každopádně větší smysl mi dávají hubíky s vícero porty od Hyper Drive…

  3. Kabely pouzivam temer vzdy podle toho co je k zarizeni. Zase tolik toho nekupuji, ale stve me ze kdyz beru iPad Pro, iphone, watch a airpods, tak mam kabelu ze bych se na tom obesil. Asi je to tim kolik pouzivam ruznych znacek. Co se tyka adapteru tak tam vyjimecne kupuji v Alze Alzapower. Duvodem je pomer ceny a duvery v to ze nevyhorim.

  4. Používám hlavně originál kabely Apple, osvědčily se mi jako nejtrvanlivější a nejspolehlivější. Mám ještě několik Belkinů, ale některé z nich už jsou roztřepené, ale jinak stále fungují. Zkusil jsem ještě kabel značky Baseus s USB-C/Lightning, ten mám poměrně krátce a stejně jsem ho už musel jednou reklamovat, protože z ničeho nic přestal fungovat.

  5. Ahoj Honzo, super video, tento kabel mě opravdu hodně zaujal, protože neustále sebou tahám spoustu kabelů, tento vlastně má řešení komplexní a ještě vypadá dobře a je skladný. Hned jdu hledat, kde se dá koupit.

  6. Ahoj Honzo, skúšal som rôzne káble z aliexpresu, alebo z wish-u, avšak ich životnosť bola na úrovni takého jedného až dvoch mesiacov. Takže už dlhodobo používam originál apple s dosť nepraktickou dĺžkou 1meter.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *