Přeskočit na obsah

IFA 2023: český FIXED Voyager 65W je adaptér a nabíječka v jednom + SOUTĚŽ (Alisczech vol. 813)

Českobudějovický FIXED byl jednou z českých značek zastoupených na berlínském veletrhu IFA 2023. Přivezli jsme si od nich cestovní adaptér s integrovanou nabíječkou, otestovali jej a nabízíme vám recenzi.

Adaptér má integrovaný 65W adaptér s 3x USB-C a 2x USB-A výstupem. Víc o adaptéru se dozvíte na: https://www.fixed.zone/products/voyager-65w-2/

 

Soutěž

Chtěli byste aby vzniklo zelené příslušenství Alisczech? Napište mi co si o této myšlence myslíte a já jednu odpověď vylosuji a autor či utorka dostane Fixed Voyager 65W.

 

2 komentáře na “IFA 2023: český FIXED Voyager 65W je adaptér a nabíječka v jednom + SOUTĚŽ (Alisczech vol. 813)”

  1. Dobrý den na tomto videu mě zaujal ten „usb tester“. V čase 8:57 (https://youtu.be/EEt6pdMQkhM#t=8m57s)
    Co je to za značku a model? Důležité je, aby oba konektory byly pevně spojené a ten gadget se nerozpadl, protože už jsem před 10 lety si jeden pořídíl z číny (různé KEYWISI atd , tehdy USB-A) ale po roce se konektor z toho vylámal, protože to byl konektor na desce a to celé jen v plastovém pláštíku bez opory. Za kolik se dá sehnat pro USB-C, který i ukazuje info o Power delivery? (Kromě V/A/W)

  2. Ahoj,

    bohužel nevím a jsem aktuálně v Austrálii. Kupoval jsem na Amazonu a hledal PD3.0 kompatibilní. Dnes už bych koupil PD3.1 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *