Přeskočit na obsah

Ideální USB-C HUB pro prezentátory od LINQ [4K] (Alisczech vol. 609)

Potřebujete občas svůj iPad či Mac připojit k projektoru či televizi u klienta, na konferenci nebo třeba na návštěvě? USB-C HUB 4 v 1 od LINQ v sobě spojuje jedno USB-C pro napíjení, USB-A pro externí příslušenství, HDMI a staré dobré VGA. S touhle kombinací by vás nikde neměli zaskočit. Jak funguje v praxi?

2 komentáře na “Ideální USB-C HUB pro prezentátory od LINQ [4K] (Alisczech vol. 609)”

 1. Zdravím, Honzo,
  vždy znovu žasnu, jak Vám to „mluví” – téměř o čemkoliv dokážete vyprávět plynule a přirozeně, spontánně a (zdánlivě) bez přípravy, s nadhledem… A zajímavě! (Jsem učitel na ZŠ, takže to opravdu umím ocenit!)
  Čo sa týka USB-C hubu k iPadu (v mojom prípade Air 2022) – kúpil som si (určite nie najlacnejší, ale stavil som na istotu) švajčiarsky (a určite i čínsky:) výrobok LMP Tablet Dock Pro, aj s „predlžovačkou”:
  ~~~~~
  https://lmp-adapter.com/product/lmp-usb-c-tablet-dock-pro/
  https://lmp-adapter.com/product/lmp-usb-c-to-usb-c-extension-cable-1-m/?attribute_pa_color=silver
  ~~~~~
  Zatiaľ funguje tak, ako má, a to jediné, čo mu azda chýba, je konektor VGA – v škole však máme drvivú väčšinu dataprojektorov s HDMI, takže to snáď nebude problém. A keby bol, vyriešim to zakúpením redukcie…
  Mimochodom – možno sa pýtam hlúpo, ale poraďte mi, prosím – z ktorého konektoru (spomedzi tých, ktoré má môj hub) je vhodné pomocou redukcie vyviesť plnohodnotný VGA signál?
  Prajem veľa zaujímavých ciest so šťastným návratom!
  S želaním (s)pokojných dní
  Vladimír Durmek

 2. Dobrý den. Chci si pŕipojit Apple sluchátka do uší s konektorem lightning pomocí nějakě redukce na audio 3,5 jack. Mám např. kabel 3,5 jack / lightning male……ideální by byla spojka lightning female/female, ta asi neexistuje….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *