Přeskočit na obsah

Hrozná pravda o kriticích MagSafu a nabíječce samotné [4K] (Alisczech vol. 391)

Určitě jste zaznamenali vlnu kritiky a „šokujících“ odhalení zásadních vad nové nabíječky MagSafe a celé technologie. Po ohýbání telefonů, šokujícím zjištění, že iPhone jde rozmixovat mixérem, škrábání displejů by mělo jít o další fatální selhání Applu. A jak to vidím já? Je aktuální nabíječka geniálně dokonalá a pro každého? Ne není! Je to z mého pohledu průšvih a selhání? Ne není! Pořídil jsem si ji a budu ji používat? Ano, s klidným srdcem.

S trochou zdravého selského rozumu a s odložením emocí jde o jednu z mnoha bezdrátových nabíječek, která má svá pro a proti. Kauzu z toho dělají jen ti, kteří se chtějí svést na mediální popularitě Applu nebo ti, kteří mají opravdu nerealistická očekávání.

PS: Tímto videem neútočím na ostatní tvůrce ani jim nechci vyčítat jejich pohled nebo obhajovat Apple. Respektuji, že kritikům MagSafe nevyhovuje a chápu řadu výtek. Jen bych rád ukázal, že nic není tak černobílé a zoufalé, jak to někteří prezentují.

Štítky:

2 komentáře na “Hrozná pravda o kriticích MagSafu a nabíječce samotné [4K] (Alisczech vol. 391)”

  1. ahoj Honzo,
    ten bod kde Apple upozorňuje aby mezi telefon a nabíječku nestrkali platební kartu je tam vyloženě pro mne 🙂 a podobné chytráky. Visa dřív vydala ke kartě na žádost i mini kartu, co byla vlastně jen nálepkou. Tu jsem si nalepil zezadu pod obal na iPhone a machroval že platím telefonem i v době kdy to tady vlastně ještě nešlo.
    Přeji hezký večer
    Ivan Anderle

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *