Přeskočit na obsah

Fotografická výzva – fotoobrazy Saal Digital [4K] (Alisczech vol. 158)

  • Foto
Fotoobrazy Saal Digital

Když jsem naposledy zkoušel služby Saal Digital, vyrobil jsem fotoknihu. Pod videem proběhla zajímavá diskuze o kvalitě jejich fotoobrazů a tak jsem přijal výzvu a vyzkoušel je. Vytiskl jsem celkem 4 obrazy v různých formátech, materiálech a provedeních se snímky, které dobře znám a dokáži porovnat. Jaký je výsledek?

Vyzkoušejte fotoobrazy i vy

Pokud si i vy chcete vyzkoušet jaká je kvalita tisku u Saal Digital, tak pro vás mám vaší výzvu. Na adrese http://bit.ly/aliczechSaal můžete nyní získat poukaz na 1400 Kč, který můžete použít na libovolný tisk fotografií. Sami si můžete vyzkoušet, jestli se vám líbí.

 

Dražba fotografií

Pokud se vám fotografie ve videu líbí, můžete 3 z nich zkusit vydražit. Dražíme od 11. 12. do 18. 12. půlnoci formou tiché dražby. Ve formuláři níže můžete poslat svojí nabídku na jeden, dva nebo všechny tři obrazy. U každého obrazu zvlášť vyberu nejvyšší nabídku, která obraz získá. Výtěžek dražby použiji na nákup nového foťáku Canon EOS R, takže koupí obrazu podpoříte vznik dalších fotografií z mých cest a dostanete i recenzi této novinky.

Zde můžete učinit svou nabídku v dražbě:

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *