Přeskočit na obsah

FOTO poradna – (březen 2023)

Jednou z výhod členství v Alisczech klubu je možnost se jednou měsíčně pokládat mi otázky v  on-line foto poradně,  která je určena nejen pro členy.

Členové

Všichni, kteří mají aktivní členství na mém YouTube kanéle mohou posílat své otázky buď předem na email poradna@alisczech.cz nebo je pokládat přímo on-line v chatu do poradny. Kromě otázek týkajících se výběru techniky, fotografické praxe nebo úpravy fotografií můžete zaslat emailem i jednu svou fotografii, na kterou chcete znát můj názor. Já v on-line poradně ke každé obdržené fotografii řeknu, co mě zaujalo, co se mi líbí a co by se z mého pohledu dalo vylepšit.

 

Nečlenové

Pokud nemáte členství v mém kanálu, máte dvě možnosti:

1) Stát se členem na https://www.youtube.com/channel/UCekj-N41yVma9Z5oxbl7G8Q/join a aktivně se zapojit do poradny a získat i další výhody.

2) Pokud nechcete členství, pořád se poradny můžete zúčastnit jako diváci nebo pokládat otázky spolu s drobným příspěvkem na provoz pomocí tlačítka $ v chatu.

Štítky:

2 komentáře na “FOTO poradna – (březen 2023)”

  1. Dobrý večer, můžu poprosit o vysvětlení jaký je rozdíl mezi Canon EOS 2000D + EF-S 18-55 mm f/3.5-5.6 IS II Value Up Kit a Canon EOS 2000D + 18-55 IS II + SB130 + 16GB SD karta? Jsem fotograf začátečník, ale zoufalý který vybrat? Děkuji

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *